Új hozzászólás Aktív témák

  • aszamóca

    aktív tag

    válasz Tom1939 #11045 üzenetére

    A CHR egy érdekes autó. Mikor megjelent, elsőre a furcsa kivitelét nem is tudtam hova rakni. Később meg már tetszett az extravagáns, futurisztikus külseje, még meg is fordult a fejembe, hogy kellene egy ilyet venni. Aztán eltelt pár hónap, és bementem a szalonba megnézni egyet. Közelebb menve a " mi ez a csapzott izomgalamb kivitel" érzés kapott el. A hátsó ajtók nyitása az nagyon nem jött be, de beleülve tetszett ahogy körbevesz az autó. Hát hátulra kilátni nem igazán lehet a lőrésein, ez amolyan bunkerautós hátsó. Le is tettem róla. (Aztán a szalonba átültem egy RAV4-be. Nem volt kérdéses ezután, melyiket kellene venni. :)) Télen a SHELL-kúton tankolva, beállt egymás után két piros, fekete tetős, szalonból kigördült CHR példány, két 50 feletti, barátnőnek ható boldog tulajdonossal. Basszus, ott megint tetszett a dizájn. Érdekes, hogy számomra milyen kedvfüggő a tetszési indexmutató ennél az autónál.

    Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

Új hozzászólás Aktív témák