Új hozzászólás Aktív témák

  • C0d3r

    addikt

    válasz zolynet #125437 üzenetére

    2/4-be ilyen alacsonyabb odds-okat nem éri meg. Jelenesetben ha veszünk alapul mondjuk 100-as alaptétet, akkor 6x100-at kell fizetni.
    Ha bejön az 1,9-es és 2,25-ös: 4,275x100 = 427 Ft a nyereményed, tehát nem a legjövedelmezőbb befektetés.
    Két legkisebbnél már csak 333-at kapsz vissza.
    Erre 3/4 a legjobb, max. nyeremény is kb. a duplája.

    (#124647) B-L-A-C-K:

    "Most hétvégén egy pali azt mondta hogy 1000Ft-tal elkel kezdeni 1.4-es oddson rakni a meccseket, és ha bejött azt felrakni tovább, ha 1 hónapig zsinórba jön ~30 millió hozhat."

    Vállalom az áldozati bárány szerepét, na persze milliós tétekig eszem ágába se lenne elmenni (én már 10k körül megremegnék és újraindítanám a kört), de ha megélne a projekt pár fordulót, annak örülnék. :D
    1,2-1,3-as DNB odds-ért rettegés nem gyere most be, 1,2-es hazaira fogadás és 98. percben 1:0-nál bekapott vendég gól szintén nem hiányzik, ezért a lehető legtökéletesebb faék fogadásokat teszem meg.
    Nincs nagy elvárás: hazai pályán az esélyesebb rúgjon 1, azaz egy gólt. Feladat egyszerű, ki kell kerülni a 0:0-ás nyugdíjas meccseket. Ugye milyen jól hangzik? :DDD
    Jöhet minden, HT/FT móka, 5:0-ról elbénázott mérkőzés, minden ami szem-szájnak ingere.
    Egy meccsre az odds ~1,14-1,20 körül alakul, kettővel meg is van a napi tervezet.

    1. forduló:
    Bátrabban vágok bele, remélve hogy sikerül kicsit rásegíteni a lassú kezdésre, ahogy nő a tét csökkentem a meccsek számát, ezáltal a kockázat mértékét. Persze mindegy, ha az ember egyet választ ki és pont az lesz egy eseménydús, gólzáporos 0:0 .

    Ha a Szent Grált nem is lelem meg, már csak szórakozásnak is elmegy - ha manapság már úgyis minden elmegy. 1,14-ért izgulni... hülyeségért nekem se kell a szomszédba menni. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák