Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz MrZed001 #19570 üzenetére

    Bár a kolléga belopta magát a szívembe mikor megláttam hogy ugyanazt a reflektort használja mint amit én is vettem (vagyis benyalta a marketing bullshitet :D ), azért helyén kell kezelni a dolgokat. Tehát amikor arról beszél hogy pont a felső kategóriás tápegységek nem fogják szeretni az aksis üzemet azzal azért valami nem egészen okés, mondom ezt villamosságisként, de más területről érkezve.
    Amúgymeg a kisebb "consumer" cuccok aksis üzemét nem állandó táplálás kiváltására szánja a gyártó se.
    A lényeg hogy az AVR-jének köszönhetően amíg a falból kapja az áramot addig szebb jelalakot kap a PC táp === tehát köszöni(és ezt a kollega is elismeri), a fali konnektorhoz képest jobban érzi magát, majd amikor áramkimaradás van, akkor arra a pár percre amíg leállítod a géped akkor is legyen valami...oké nem ugyanolyan szép jelalak, jobban igénybeveszi az elektronikát, de nem fogja tönkretenni és nem is kéne félteni az üzemen kívüli leállástól azon évi 1 alkalommal amit progrnosztizálnak. Ha mégis lekapcsol, akkor ott valami garanciális hiba állhat fenn a PC tápegységben, tehát külön jó hogy felhívja rá a szünetmentes a felhasználó figyelmét hogy tessék betervezni egy garanciális ügyintézést...ha meg kifutottál az időből akkor meg új egységre cserélést, mert valami elöregedetett...

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák