Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz kkp900 #3537 üzenetére

    szia,

    Routeren windows fájlszolgáltatás legyen bekapcsolva (SMB), ennyi kell az Infuse-hoz. Lásd fenti képem.

    "Telefonon 450-500 van max. Iphone 11 Pro max 5 ghz-en."
    ennél nem fogsz nagyon többet mérni rajta kb semmilyen otthoni routerrel, engedd el ezt a wifis sebességet telón, ez bőven elég mindenre amire csak kellhet.

    "Én csak azt hittem egy kicsivel gyorsabb lesz a net amit az ember is érzékel még egy 1000 netnél."
    azt írtad, hogy Apple TV-n mértél 900 Mbps-ot, az közel az elméleti maximuma a netednek, tehát kényelmesen kihajtja a routered. Mi a probléma?
    Az hogy gépen 700 Mbps-ot mértél, nem csak a routeredtől függ. A szolgáltató sem tudja 0-24-ben az 1000 Mbps-ot adni neked ám. Ha 700 Mbps-ot mértél az teljesen jó érték!

    "Igen azt hittem ,hogy legalább stabilan 50 Mb/s fogok majd töltögetni , ha már jobb a hardver mint a Telekomosnak."
    tudsz is ennyivel stabilan töltögetni, feltéve ha éppen tud ennyit a szolgáltatód napszaktól meg ezer egy dologtól függően. Hiszen te is mértél ennyit (700 Mbps-ot) saját bevallásod szerint.
    Egyébként a szolgáltatói eszközöd is simán ki tudja hajtani a gigabitet - feltéve ha rendelkezésre áll a sebesség ugyebár - szóval csak emiatt nem kell Synology routert venni. Ha meg nincs meg ez a sebesség gyakorlatban, akkor az nem lesz meg hirtelen csak azért mert a Syno jobb hardverrel rendelkezik mint a szolgáltatói hulladék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák