Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz Kendek #3505 üzenetére

    Akkor , hogy oldjuk meg az IP cím ütközést ? Én csak rátok hagyatkoztam mindenben , mert gondoltam azért csináltátok ezt a topicot is , mert vagy nekik dolgoztok vagy sok olyan terméketek van és mindenben spilerek vagytok. :C Tudom , hogy leírtad mit kell kell tenni de azzal soha nem jutottam volna sajnos túl ezen a kezdő faszságon. Csak a mobilos verzió segített meg a vakon kiikszelés mivel ha mobilos képernyőt akartam volna nézni nem asztalit akkor egyből a DS Routerra dob át ..Ezt se értettem de megoldódott hála istennek. Van aki Macet használ itt ha jól olvasom tudna segíteni a külső vinyo beállításában és , hogy akkor a gépre dugva kásoljam rá a Filmeket meg a mappát is ott hozzam létre aztán mehete vissza a Routerra? Plusz ha majd letöltést is szeretnék azaz Torrentezni rá akkor maga fogja létrehozni a mappát? És onnan majd a DS Videoval tudom megnyitni távolról a filmeket? Pld ha nem vagyok otthon de nézni szeretném. És ezeket hogy kell pontosan beállítani , hogy minden flottul működjön. Előre is köszönöm. ui: Kell e megjelölni első számú eszközt? Vagy ahhoz nem kell nyúlni? Pld a Mac minit elsőnek aztán gondolom a telefonok maradhathank kevesebb sávszélességgel... Gondolom az 1000 azért jut majd nekik is.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák