Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz IreN!CuS #48051 üzenetére

    Itt a ROTJ után 4-el, a TFA előtt 25 évvel vagyunk(ABY 9). Itt még Leia javában dolgozik az új köztársaságon, meg ugye, mint a sorozatból kiderült(a trailerből), a megmaradt katonai vezetők próbálnak érvényesülni és frakciók alakulnak. Snoke-ról csak ABY 15-ben hallunk először(kár, hogy Rian a kukába dobta az egész karaktert). Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a TFA és TLJ-ben hol van? Mondjuk amilyen szedett-vedett filmek azok... :U Meg a másik, hogy Luke-ot sem érezték azonnal, lehet, hogy még gyenge benne az erő. Én nagyon kíváncsi vagyok a karakter további sorsára.. akár egy új érában, mondjuk úgy ~500 évvel később. Az meg, hogy Skywalkeréket megbolygatjuk-e.. nem hiszem.. remélem.. bár Jon Favreau(és Dave Filoni) szerintem értelmesen megtudnák csinálni, szóval teljességgel nem zárkózok el előle.

    Az én kérdésem inkább az, hogy oké, hogy itt van nekünk ez a kis Yoda, de az erő mindig az egyensúlyra törekszik... kell lennie egy másik, az ellentétes oldalon lévő, hasonló tulajdonságokkal bíró erőhasználónak. Ő lenne Snoke? ..mert akkor Rian méginkább többet ártott, hiszen a SW világában kulcsfontosságú emberről beszélünk, mégis ilyen idióta módon írta ki, 0 válasszal.. esetleg Palpatine? Róla még csak annyit tudunk, hogy létezik.. de, hogy mint erőszellem, vagy mint klón formájában, vagy hogy?! Ugye ez majd a 9. részből derül ki.. Kylo inkább csak "Rey párja".. Szóval ez a kis Yoda-bébi kicsit mégis több, mint egy ritka (erőérzékenyés ismeretlen)faj hírmondója. Szvsz persze.

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák