Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    Better Call Saul

    BB-t + El Camino -t letudva belevágtam és pár hét alatt lenyomtam a 6 évadot :) még magasabbra is tenném magamban: a BB-nél azt éreztem, hogy a készítő mintha a 2 főkarakter közt vergődne, mert nem tudja eldönteni, hogy most melyiket építse és melyiket rombolja :D kiemelkedően jó sorozat, aminek a szintjére Saul-lal tett még egy nagy lapáttal... és jobban is tudta kezelni, amikor 1 karakterrel kellett foglalkoznia :K ...amikor BB-ben feltűnt Saul figurája, csak néztem, hogy "ebből a tenyérbemászó figurából hogy a francba lehet 6 évadot kihozni?" ...aztán lehetett, nem is akárhogy...

    ui: ezt a 2 sorozatot nem tudom milyen lehetett régen nézni, amikor hetente jött 1-1 rész, majd szünet 2 évad közt... nem átlagos egyik sem olyan szempontból, hogy igazából nem tudnám szétbontani az évadokat, mint pl egy Dexter-nél, ahol van minden egyes évadnak egy felfutása meg egy félig nyitott lezárása... Vince Gilligan sorozatainál úgy érzem, hogy volt egy elképzelése, amit 50-60 részben akart végig vinni, tartva elejétől-végéig ugyanazt a minőséget... az évadhatárok meg oda estek, ahova épp sikerült... a más sorozatokra jellemző hullám pedig itt nincs meg... (első részekben szépen bemutatják az adott témát, építkeznek, 10. környékére felfuttatják magasra, itt pár részig szinten tartják, majd egy résszel lezárják valahogy...) ...felfut gyorsan magasra és ott szűk határokon belül van kis hullámzása... zseniális :K

    ui2: az is tetszett, hogy Saul-t nem nyírta ki úgy, mint WW figuráját, ahol a végére egy igazi g*cit csinált belőle :DDD utolsó részben szépen visszatér a régi önmagához... egy szép keretet adva a műnek

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák