Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz oriic #38281 üzenetére

    Ezért megérte várni valóban majdnem egy hónapot :C
    A tüköruniverzum jó húzás volt, bár az annyira nem lepett meg, viszont hogy Tyler valójában klingon, azzal már sikerült meglepőt húzniuk. Sejthető volt, hogy valami nem okés vele, de csak azt hittem, kis agymosást kapott a kínzások közben és így csináltak belőle beépített ügynököt, de ez még jobb húzás, hogy egy klingont operáltak át emberré :C

    A következő rész előzetese alapján tényleg úgy tűnik, hogy egy darabig ott maradnak a tüköruniverzumba, ami egy jó húzás szerintem, érdekes lesz látni, ki mennyire képes megtartani a valódi énjét vagy mennyire alakul át a valódi egyénisége a megjátszott szerep hatására.

    Az ISS Discovery-s szál érdekes kérdés szerintem is, örülnék neki, ha szentelnének majd legalább 1 részt neki, bár simán elképzelhetőnek tartom, hogy a következő évad története legyen, hogy miután visszatért a USS Discovery, elhárítsa a károkat, amiket az ISS okozott a világukban.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák