Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    Aranyélet- S01

    8/10

    Alapvetőleg nem igazán kedvelem a magyar filmeket, sorozatokat, de aztán úgy alakult, hogy adok egy esélyt az Aranyéletnek, pedig előtte semmit, de semmit nem tudtam róla. Azt kell, hogy mondjam, hogy pozitív csalódás ért az elvárásaimhoz, az eddigi tapasztalaimhoz képest. Igazából engem már a főcímdallal meg tudtak venni és a kíváncsiságomat felcsavarni. Örültem is neki, hogy nem valami klisés, közismert, gagyi, magyar számmal nyitottak.

    Sajnálatos vagy nem, de nagyon sok minden hűen tükrözi a mai magyar társadalmat, politikai erőket és viszonyokat a sorozat álltal. Ebből kifolyólag viszont elég méltatlannak érzem azt a sok kis bugyuta bakit, ami fel-fel tűnik az epizódok között. Ettől függetlenül jó szórakozás, tetszenek a karakterek is, jól hozzák amit hozniuk kell, ráadásul nem érzem azt a "kínos" izzadságszagot az epizódok között.

    Viszont a második évadot elkezdve... hát... ez nagyon elrugaszkodottnak, szinte már ordító bugyutaságnak tűnik... Meglátjuk, hogy mit hoznak ki belőle..

    - mozi bolondéria -

Új hozzászólás Aktív témák