Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz NandorHUN #28138 üzenetére

    Az árnyékból felhúzós résznél (+5 EV, nincs sok értelme) én pl semmi különbséget nem látok, viszont amikor a túlexponált részt hozza vissza, ott lényegesen jobb a Sony.
    Mint ahogy AFben is.

    Az IBIS teszt meg nem IBIS teszt volt a Z6 esetén, mivel nagyon úgy tűnik, hogy az IBIS nem hajlandó magában teljesen önállóan működni, támaszkodik a lencsére:

    One thing to point out is that the Z6 uses 3 axes only (yaw, pitch, and roll) with adapted lenses. Indeed, I got worse results with the AF-S 35mm 1.4G and FTZ adapter than with the Z 35mm 1.8S.

    Ha még a saját FTZ adapterükkel is ezt csinálja, akkor nem megy önállóan, akkor viszont ennek így nem sok értelme van, pláne úgy, hogy azért még nincs olyan sok natív objektív...

    A vintage objektívekkel sem működik úgy, ezek szerint.
    Kiváncsi lennék, hogy a Sony úgy volt-e beállítva, hogy összedolgozik a két stabi, mert ha nem, akkor nem fair az összehasonlítás...

    Mod: de ha ezzel együtt a Nikon rendszere jobban bejön, vedd azt.
    Nekem tuti az AF meg a két normális kártyahely számítana inkább...
    Viszont ez még mindig egy magyar szakmai fórum, bemásolni egy komplett angol cikk végét, amit már amúgy is linkeltél, nem ad hozzáadott értéket hozzáfűzött saját kommentár nélkül...

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés