Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz konyi79 #1147 üzenetére

    "nagyon kevés embernek van szüksége ilyen minőségű házi videóra, mint ezek az eszközök tudnak"

    Mivel volt 2-3 GH1-em és 2-őm (így darabonként) s mivel ezeket tartják a legjobbak közt számon (na meg persze 5n-em is volt, az sem rossz) így egyet kell értsek veled, bármilyen furcsa is...

    Egészen az x10-ig ilyen paraszthajszálonmegülő serkevadász voltam, minden bitmennyiséget, hack-et miegymást kipróbáltam, s furcsa mód igen is meg tudom szokni az x10 gyengébb felbontását...cserébe baromi gyors fókuszt kapok, jó objektívet, stabilizátort egy készüléken belül cserélgetés nélkül, úgy hogy komolyan elgondolkodtam rajta, hogy igenis visszaveszek...és igen, megörökítésre valóban baromi jók ezek a kis gépek, szinte bármelyikről legyen szó...azt észrevettem hogy a szenzor növekedésével a fókuszálási sebesség csökken, ez alól csak a GH-k kivételek (5n is bitang jó ebben a tekintetben) tehát egyébként egy mft gép nagyobb felbontása is lehet hátrány a gyors élesség állításnál (videóról beszélek)

    Szerintem mindig azt kell néznünk; mennyire használható nekünk a gép tudása, mennyire felel meg ÖSSZESSÉGÉBEN számunkra, s ez alapján döntsünk...bizonyára egy természetfotós, filmes inkább egy GH mellett tenné le a voksát nem egy kompaktot kezelgetne...

    szerk: Mi bajod van a gps-sel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák