Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    Nemrég volt szerencsém végigpróbálni a jelenleg kapható NEX-eket, F3, 5n, 7.
    A 7-es egy elképesztően jól összerakott gép, öröm kézbe venni. Közvetlen utána kézbe véve még a NEX-5n is olcsó hatást keltett. :)
    Mindegyik vázon 18-55 kit obi volt, ezzel próbálgattam az AF-et. Újra fókuszálásnál, mikor eleve a témán áll akkor szépen gyorsan újra áll, ilyenkor nincs velük semmi gond. Ellenben ha nagyobb utat kell bejárni akkor már mindjárt sokkal ráérősebb lesz a történet. Még az őskövület Pana G1 + 14-45-öm is villám ehhez képest. Velem volt az is, ugyanott ki is próbáltam. És hát azóta ennél a Pana már sokkal gyorsabb vázakat csinál.

    Mindent összevetve tök jó hogy a legújabb vázakba már lesz hibrid AF, de ezen tapasztalataim alapján azt kell mondjam, hogy ez rá is fér a NEX-ekre. :D

    Ami viszont pozitív csalódás volt az a NEX-F3 és a 7-es beépített kis vakuja. Mindkettőét lehet kézzel úgy hajtogatni, hogy felfelé nézzen és gond nélkül el is lehet őket sütni ebben az állapotban. Bár lehet ez csak nekem új infó, de mindenesetre ez tetszett. :)

Új hozzászólás Aktív témák