Új hozzászólás Aktív témák

  • giorgiosixx

    tag

    Üdv mindenkinek, egy kis élménybeszámolót szeretnék megosztani veletek.
    2 hete vettem 40F6500-at (Euronics-ban Cetelemes hitelkártyával 166e Ft volt), nagyon bevált. UPC mediacard-ra cseréltem az régi nem HD képes set-top-boxot. Azóta igyekszem csak HD csatornákat nézni, óriási a különbség, megéri a kiegészítő HD csomag. (3 hónapig díjmentes, utána 1000 Ft)
    Ajánlott egy külső HDD is hozzá, én 1 TB-osat vettem (WD MyPassport, sok eszközön kipróbáltam, tökéletesen működött régi PC-n XP alatt is, STRONG SRT 8106 set-top-box is kezelte), ketté partícionáltam 300 GB és 700 GB, a kisebbik részre megy a felvétel és timeshift a TV-ről, a nagyobbikra pedig a filmek.
    A wifi routert kábellel kötöttem a TV-re, mert közel van hozzá. 25 Mbit-es nettel teljesen élvezhető rajta a Youtube videózás.
    Régi sztereo SONY str-de 305 erősítőt kötöttem RCA-val, a TV fejhallgató-jack kimenetére (csak így lehet őket összekötni, erősítőn nincs optical digital in, sem HDMI, TV-n nincs RCA out), de bődületesen jól szólnak együtt. (remélem a szomszédok bírni fogják)
    Aki teheti vegyen nagyobbat, nálunk korlátozottak voltak a helyviszonyok, 3D sokkal élvezhetőbb nagyobb képernyőn.
    Minimális felhősödés sötét jeleneteknél lászódik a sarkok környékén, de nem zavaró.
    Blu-ray iso-ból kiszedett m2ts fájlokat simán lejátsza a TV media playere, így tökéletes a full HD élmény.

Új hozzászólás Aktív témák