Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi46

    csendes tag

    Sziasztok.
    Én vettem egy 46es6100-at márciusban a PC Dream Shop-tól.
    WXXH-s végű, hivatalos magyar nyelvű, sorszámozott, QR-kóddal, és hologramos matricával ellátott garijegyet is kaptam.
    Megpróbáltam beregisztrálni a TV-t, mivel a PC Dream úgy árulta, hogy 2+1 év magyarországi garancia.
    A regisztrációra ezt a választ kaptam:
    A sorozatszám ellenőrzése során azt állapítottuk meg, hogy regisztrált termékét nem a Samsung Electronics Magyar Zrt. hozta forgalomba, ezért a készülékre érvényes garanciát nem tudjuk meghosszabbítani.
    Erre én visszaírtam nekik, mellékeltem képeket a TV sorszámról, a számláról, a garijegyről, amire a következő választ kaptam:
    Az Ön által vásárolt készülék típus és gyári számát tekintve nem magyar piacra szánt termék, ezért a levelében említett jótállási jegyet az Ön készülékéhez eredetileg nem mellékelték a gyárban.
    Az előző levelünkben foglaltakra és a fentiekre való figyelemmel kérjük, hogy panaszával a vásárlás helyéhez forduljon, mivel társaságunk sajnos nem tudja az Ön készülékére a kiegészítő jótállást biztosítani.
    Ti ezt értitek? Mert olyanról már hallottam, hogy egyes cégek kamu garijegyet mellékelnek, de ez WXXH-s.

Új hozzászólás Aktív témák