Új hozzászólás Aktív témák

  • Qadron

    tag

    válasz catalunyavis #37044 üzenetére

    Sandró leírta a tutit annyit hozzátennék, hogy az 5000 is lejátszik mindent penről és HDD-ről is, ugyanolyan "buta" TV mind a kettő, a 6030 annyival tud többet, ami nagyon számít, hogy:

    - nem kamu 100 HZ mint az 5000, hanem valódi 100 HZ panel van a 6030-ban, plusz elvileg még a villogtatós cmr-t se tudja az 5000... hol 50 HZ CMR-t írnak, hol 100-at. Egy biztos, az 5000 képe kategóriákkal rosszabb volt, mint akár az 5300-é, nemhogy egy 6-os szériásé.
    - A 6030-ban van DLNA olvass utána, hogy ez mit takar, annyi a lényeg, hogy rácsatlakoztatható az otthoni hálózatra és a gépeiden megosztott médiatartalmat képes lejátszani (nekem is ez a típus van 40 colban akadásmentesen vitte a 30 gigás full HD filmet.)
    - a 6030 tud 3D-t is, bár én nem emiatt vettem meg.

    Egy szó mint a száz, az 5000-est tv-t semmiképp se vedd meg, ha van rá több keret/ van lehetőség másik kamatmentes hitelre tacskóéknál. Írtad, hogy nézegetted a fórumot és kiválasztottad a két tv-t. Menj el egy boltba előbb ha teheted és nézegesd élőben is, hogy mit produkál ez a két típus. Vihetsz videókat, bármit lejátszik egy mezei penről mint írtam mindkettő, aztán a látottak alapján dönts!

Új hozzászólás Aktív témák