Új hozzászólás Aktív témák

  • Callme

    tag

    Sziasztok!

    Elég hosszas szenvedés és két felesleges Kingston pendrive vásárlás után végre megjött az eszem, és beruháztam a következő kombóra: [SSD+külső ház]
    Samsung Q6FN 65 colos tévém van, és hiába akartam olcsóbban megúszni a 4k filmezést egy pendrive-al, egyszerűen ha rádugtam a tévére, kb fél percig jó volt, majd elkezdett le-felcsatlakozni. Samsung technikussal is beszélve arra jutottunk, hogy kompatibilitási hiba lehet a pendrive-ok (én marha kétszer ugyanazt a márkát rendeltem) és az én tévém, illetve a Tizen rendszere között.
    Most viszont ezzel a megoldással hiba nélkül futnak a filmek, nem csatlakozik le, szóval nagyon is ajánlom annak, akinek ilyen vagy hasonló tévéje van.
    Ha valakit érdekel, privátban elküldöm a két pendrive pontos típusát, amikkel befürödtem.
    Még egy kérdés: Laptopon ugyebár van Kiadás funkció, mellyel le tudom csatlakoztatni a meghajtót mielőtt kihúzom, a tévénél meg ugye nincs ilyen. Kihúzás előtt elég kikapcsolnom/stand by-ba raknom a tévét, vagy áramtalanítsam teljesen?

    PSN ID: CallmeEighty8

Új hozzászólás Aktív témák