Aktív témák

  • Másik Zé

    tag

    HTC Desire vs Galaxy.

    Ahogyan a nevében is benne van már....csak így simplán... GALAXY.

    Mindent elárul!

    Én is nagyon sokat nézegettem a HTC-t.Közben felmerült bennem az X10 is.
    Véletlen akadtam bele ebbe a topikba,mivel samsungot nem akartam venni.Bár a D600-al maximálisan meg voltam elégedve anno,de inkább Nokiát kerestem.
    N97 mini lett volna az alternatíva... :D

    Másfél hét után tudom,hogy ha nem is életem legnagyobb hibáját követtem volna el,ha bevásárolok egy másfajta készüléket,de mindenféle képen egyet a sok közül.

    Félve vettem meg,mert nem is tudom...olyan..nagy,meg samsung meg a fene tudja...
    Aztán hazavittem és bekapcsoltam.Amikor megjelent az a szép S betű,hirtelen hunyorítanom kellett.Közben meg a bal kezemmel napszemüvegért kotorászni.Annyira szokatlan volt számomra ez a hihetetlen éles és fényes kijelző.
    2 napig csak nyomkodtam össze-vissza.Mivel a legalapvetőbb funkciókat se találtam meg. :)
    23:30 körül a névjegyzéket basztattam és felhívtam egy fickót :) .Egy kiállításon kaptam meg a nevét.Szóval tök idegen volt.A tárcsázás közben úgy megijedtem,hogy elnyomkodtam az egészet.Nem tudom,hogy mi történt,mit csináltam,de nem tudtam a hívást megszakítani.A ficak meg fel is vette...érted...éjfélkor...
    Férfiasan bevallom! Nem szóltam bele csak megvártam,hogy lerakja. :D
    Aztán elkezdtem belakni és megszokni.Lehet,hogy idővel előjönnek hibái,de bizton állíthatom,hogy ezzel a készülékkel a prémium kategória legmagasabb csúcsának a hegyére ülhetsz rá.Már-már kényelmetlen is néha.

    Egy szóval,aki HTC és miegymás után kacsingat,ne tegye!

    Egy készülék,ami mindent visz!

    Samsung GT-I9000 Galaxy S

    [ Szerkesztve ]

    Ezt nem mobilról küldtem el.

Aktív témák