Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Dr. Akula #3743 üzenetére

    Szokni kell. :K A távcső miatt meg kell jegyezni, hol is van az emberke.

    Don't Tread On Me

  • Piftuka

    veterán

    válasz Dr. Akula #3743 üzenetére

    Nem egészen úgy működik, mint a "guided arrow". A Gauss lövedék nem követi a célpontot, viszont minden terepakadályon áthatol.

    Tegnap, szintén az X8-as épületben direkt a határokat próbálgattam, és az egyik Monolith katonát sikerült egy olyan hosszú falon keresztül lelőnöm, ami majdnem az épület teljes hosszával egyenlő.

    A középső hosszú folyosón kicsit előrébb haladva balra szoba van, annak a fala végig tömör hiszen az a szobát a folyosótól elválasztó hosszú fal. A katona a folyosó túl végén, ennek a falnak a "folytatásában", a szemközti keresztfolyosón állva, a sarok mögül lőtt rám. A szoba ajtókeretén keresztül a falba lőve bizony a lövedék a sok méteres távolságot, a falban hosszában tette meg, a katona pedig azonnal elfeküdt.

    Az ominózus "találkás" küldetésnél elfelejtettem, hogy valóban... nem csak a bal oldali rakétással érdemes kezdeni, hanem a vele szemben, a túloldali ajtó közelében álló másik rakétást is le kell szedni.

    Ha gyors vagy, akkor egy kb. 2-3 mp maximum, s annyi idő alatt a két fő célpont és az embereik még éppen csak az átkötő folyosó ajtaját érik el. Ott lehet az egymás mögött állók közül többet lelőni.

    A folyosón jobbra szaladók közül pedig a folyosó falán át lőve lehet leszedegetni a célpontokat. A vegyvédelmi ruhások egyébként a folyosó jobb szélén, hátul található ajtón át próbálnak menekülni. Ezt tudva az is megoldás, ha megvárod, amíg végigszaladnak jobbra, majd neked a hátukat tartva elindulnak az ajtó felé. Akkor lelőheted őket.

    De tényleg érdemes előtte a Gauss-al kicsit gyakorolni. Én úgy mentem arra a küldetésre, hogy azt megelőzően leteszteltem a fegyver képességeit.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák