Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz Piftuka #3775 üzenetére

    Sztem legjobb minél hamarabb elfutni a Svarogig, meg lehetőleg +Artifact Hunter, +Seasoned Stalker a nagyobb esélyhez, és utána leállni keresgélni. 2. szntű artitól felfelé meg érdemes félrerakni Owlnak, és amikor pont azt kéri, akkor eladni neki, úgy többet lehet kaszálni.

    Fegyvereket csak nagyon az elején érdemes boltba cipelni, amíg kell minden fillér a főfegyvered kimaxolásához (itt most a 2. szint a max, mert a 3. csak a játék végén elérhető, sok vzet ott már nem zavar), lletve nagyjából Pripjatyba érés után, amikor már esnek olyan fegyók amit érdemes is cpelni, nem csak lassítja az embert pár Ft-ért (Avalanche, GP37, TRS, ilyenek). Főleg a könnyű cuccokat érdemes stackelni (TRS, Vintar / Avalanche), azokól sokat be lehet adni a zacba 1 kör alatt. Az elején én is minden szart összeszedtem, aztán rájöttem tök felesleges, 1 artin nagyobb a haszon mint 1 pályányi mezei fegyveren. A skulókat / gránátokat viszont érdemes mndig elszedni a hulláktól, mert a stalkerek (főleg aki haver) sokkal többért veszk meg mint a bolt.

Új hozzászólás Aktív témák