Új hozzászólás Aktív témák

  • World-Soft

    senior tag

    Sziasztok!
    Régóta halogattam a biztonsági frissítést. Mivel lassul a teló, rávettem magam, de nagyon nem szeretném újrarakni még.
    2019 januári van rajta és a 2019 őrit akarta feltenni (letölteni már nem kellett neki).
    Újra indult, majd a frissítő kiált hibával.
    Újrainduás után a 2020 januáit próbálta letölteni, majd úrjaindulás után rögtön írja hogy hiba.
    ezt eljátszotta most még 2x a 2020 márciusi frissítéssel is.
    Tehát látszik, ha sikerül ha nem, attól lép tovább a teló a következő és következő verzióra.
    Azt tudom, hogy sokáig halogattam előtt is, és lehet akkor is elbukott, hogy még mindig a 2019 januári van fent.
    Lehetséges olyan, hogy mindegyik frissítés eleje azzal kezdni, hogy megnézi, mi van már fent, és mivel van hiányzó biztonági frissítés, ezért rögtön elbukik?
    Azt írja, hogy csinál hibanaplót, de azt hol tudom megnézni? És ha meg van fogom tudni úgy olvasni, hogy valami kiderüljön számomra is, vagy valami bináris logja van? Ugye úgy is akkor tudtok valamit mondani mag a hiba megoldására, ha tudjuk mi a gond.

    Jó lenne nem szervizbe vinni, nem is biztos, hogy foglalkoznának még vele, illetve jó lenne, ha nem kéne újra telepíteni a rendszert, mert most nem aktuális.

    Zoli
    Előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák