Új hozzászólás Aktív témák

  • neverDell

    tag

    válasz hcl #400 üzenetére

    Kikapcs: ezt nekem is előadja, de úgy vettem észre, nem op.rendszer függő - pontosabban nem teljesen...
    Ha windows-ból kapcsolom ki, akkor húszból egyszer nem megy a wol. Ha linuxból, akkor ugyanennyiszer bekapcsol, a táp áram alá kerül és itt megáll. Kell egy reset, hogy továbbmenjen.
    Viszont ez már tényleg nagyon távol áll az eredeti témától.

    Ettől még, ha munkahelyet keresel és nem IT területen, akkor a kutyát sem fogja érdekelni, hogy láttál-e már linuxot.
    És - a látszat ellenére - bármennyire utálom a MS-t és használok linuxot, ahol csak lehet, ha nekem kellene "Gizikék" kezébe adni egy irodai hálózatot, akkor én inkább keresnék valakit, aki ért a windows-hoz, mintsem bevállaljam, hogy linuxot használok és emiatt pl. a partner cégekkel folytatott kommunikációm akadozzon. (lásd: nálunk olvashatatlanul jelenik meg némely word dokumentum, ők meg nem tudják elolvasni mondjuk az odt-t)
    Tehát megintcsak ott tartunk, hogy széllel szemben nem lehet, akkor meg...

    ---
    És valahogy mindazok, akik éltetik ezt a hihetetlenül dilettáns húzást, azt is elegánsan ignorálják, hogy egy két éve bevállalt irányt, most, fél évvel az érettségi előtt vágnak el. Mert hacsak a MS nem kezd "jótékonykodni", akkor vagy azt tanulják a kölkök a továbbiakban, hogy ha nincs pénzed, lopj magadnak vagy kénytelenek lesznek elméletben vizsgázni, mert nem lesznek meg a szükséges, legális szoftverek az oktatáshoz, vizsgáztatáshoz..

Új hozzászólás Aktív témák