Új hozzászólás Aktív témák

  • herendi

    tag

    válasz Dr. Akula #184 üzenetére

    "Leszarom, ha "loptok", nem vagyok semmilyen oldalról érdekelt"
    1. Ááá, dehóóógy...
    2. Ki lopott itt? Még mindig fingod nincs miről beszélsz

    "Egyetlen problémám az, hogy ezt normálisnak is tartjátok pusztán azért, mert szerintetek nem ér annyit vagy keveset kerestek. Szerintem ez elfogadhatatlan!"
    "Szerintem is. Fizesd hát ki szépen a Megyeri hidat amit használsz!"

    Nem használom a hidat. Majd ha lesz hídpénz és használni akarom fizetés nélkül, akkor követelőzz, ok? Addig semmi közöm hozzá.

    "Hülyeséget beszélsz! A BKV-n a jeggyel veszed meg a jogot az utazásra"
    Te beszélsz hülyeséget. Ha nem veszel jegyet, akkor szabad ingyen utazni?

    Nem! és?

    "hídpénz viszont nincs."
    "1. De, mindjárt bevezetik."

    Utána kiabálj, ha nem fogom fizetni és használom!

    "2. Az adóban benne van ez is. Tudod, abban amit te nem fizetsz."

    Tehát csak az használhatná, aki adót is fizet??

    "A csirkefarhát nem lopott, érti??"
    Honnan tudod, érti? Rá van írva hogy "nem lopott"?

    "A szegénység feljogosít arra, hogy filmet, zenét "lopjak"??"
    "Ki lopott zene vagy film DVD-t és melyik áruházból?"

    Ezt a kört már lefutottuk!

    "Az amerikai kiadó legyen tekintettel szegény magyar devizahitelesre??"
    De a szegény devizahiteles meg legyen tekintettel az ingyenélő kiadóra, he?"

    A devizahiteles szarjon magasról a kampós kiadóra, de akkor nem is használja a terméküket.

    "Nekem nem fáj a torrent, de az igen, hogy szarba veszik egy másik ember munkáját csak azért, mert az egy virtuális termék."
    Hát akkor miért veszed szarba? Odaadhatod neki a luxusprofitodat, nem tiltja senki!"

    Mesélj már a munkádról doktorúr, miből telik 2 kilós telóra?? Biztos kapálsz reggeltől estig, mi?

    "Nem kötelező éhbérért foglalkoztatni őket. Meg a kínai munkásokat se 0 dolcsiért, azoknak is fizethetsz amerikai fizetést! Nem kell a 90%-ot zsebre raknod."

    Nem én rakom zsebre.

    "Idézőjelben se írd, mert úgy sem lesz az!"

    gugli a barátod

    ""Megszűnt a torrent? Akkor??"
    amíg Amerikában minden hatszázadik ember vette meg a díszdobozos blurayt, addig nálunk csak minden négyezredik. Mondjuk 40 000 forintba kerül itthon, míg az Amazonon 80 dollárért rendelhetjük meg, ami a magyar ár fele
    Mennyi is az amcsi fizetés? Fele a magyarnak? Neeem? Akkor meg mit csodálkozol?"

    És ekkor fel leszek jogosítva a "lopásra"?? Bocs, szarok a hídpénzedre, dolgoztál ingyen, így jártál! Jó lesz??

Új hozzászólás Aktív témák