Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz herendi #167 üzenetére

    "Tehát ha nincs elég lóvém, akkor "lophatok"?"
    Tehát ha nincs elég szabadságom, akkor fellázadhatok? Kérdezd meg Kossuth Lajost!

    "Én kérek elnézést!"
    Van miért. :)

    "Ezzel az erővel Gizi mama is fizessen, ha kicsoszog az járdára!"
    Ne tereld a szót, kifizetted más munkáját, vagy csak lopod? Tudod, nem csak a kiadómaffiának vannak jogai.

    "Tehát akkor aki pl.: nem fizet eü-biztosítás, az ne kapjon orvosi ellátást?? Jól értem??"
    Jó lenne. Így is túl sok ingyenélő telepjáróst tartok el, fizetem helyettük az adót. Amit te nem fizetsz be, azt nekem kell helyetted. Ja, te biztos nem is hallottál még adócsalásról Magyarországon, annyira ritka jelenség... (az adó"optimalizálás" és egyéb fedőnevek is az).

    "Azért tudod szarért-hugyért megvenni a telódat és az szgépedet"
    2 kiló az neked "szarért-hugyért"? Az k. drága! A különbözetet te rakod zsebre munka nélkül. Na az ilyen ingyenélőket kell elzavarni, egyből kijön 20k-ból is a cucc.

    "Ha ők is amerikai bért kapnának, kb 1 milla lenne a telód. Érti??"
    Ha te nem nyúlnád le a kínai munkás fizetésének 90%-át, akkor ők is amcsi fizetést kaphatnának ugyanolyan árú termékből. Érti!

    "Nagyon átlátszó és álszent ám a duma T. doktorúr!"
    Ha te is tisztában vagy vele, akkor minek csinálod?

    "Az lehet, de hogy nem tisztességes és kétkezi munkával keresel ennyit, az biztos!"
    Tényleg? És ezt honnan veszed te onnan a rózsadombról, apuci villájából?

    "Igazad van, a művész v. alkotó éljen meg abból a 3 fillérből, amit te jó esetben kifizetsz a matricára."
    Ha a hídépítő meg tud élni a ki nem fizetett munkájából, akkor még sok is a művész elvtársnak az a 3 fillér. Ja és hagyjuk már ezt a művészre mutogatást, nem az teszi zsebre a lóvét, hanem az ingyenélő kiadó, aki a művész nyakán élősködik!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák