Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Döglött Róka #73 üzenetére

    Látványosan nem tudsz semmit mondani arra amit írtam ezért nem kell kitolni, hogy a másiknak valamiben esetleg több tapasztalata van és azt leírja, attól még nem az lesz a hülye aki leírja azt, ugye sunyi sanyi, és hans esete az ITIL-el...

    szerintem ez sokkal árnyaltabb…

    Szerinted! Na ez a lényeg szerintem meg nem!

    (#74) emvy

    Hát kérdés neked mi a gáz. Nekem az, ha folyamatosan visszahúznak a munkámban, mert alapvetően vagy nem érdekli, vagy nincs érdeke benne, mert ugye dolgozni csak úgy szabad, ha érdeked is van benne persze csak anyagilag... --> túlóra, napi 2,5 óra ebéd mellett ugye? 20* megcsináltatják mert minek gondolkodni az VESZÉLYES!
    Lehet hogy neked ez aztán mennyire belefér, csak van akinek meg nem...
    Ha ehhez szoktál hozzá, akkor nem gáz igazad van...

    (#75) Döglött Róka

    Ja hogy nem! Csak a legtöbb úgy jár, hogy nem nagyon tud mit mondani, mint ahogyan Te sem, aztán akkor jön a mellébeszélés keményen, ahelyett, hogy azt mondanánk, hogy nem tudom nem ismerem... Akkor azt kell mondani, nem pedig azt, hogy arra vagy nem arra akarod kihelyezni a mit is?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák