Új hozzászólás Aktív témák

  • John Fowler

    tag

    válasz fordfairlane #105 üzenetére

    Otthon csak egyszerűbb doksikkal babrálok, de egy alap formázott word vagy excel file-t korrekten megnyitott a 2.4-es OO is.
    Most a hármasat használom, de még nem futottam problémába, pedig ms-office file-okat a saját formátumukba szoktam menteni, és 2003-as office-szal visszaolvasva semmi gond nem volt még.

    Tegnap direkt kipróbáltam egy közepesen nagy méretű és bonyolultságú xls-t. 2003-mal csináltam melóhelyen, 1,8 mega lett. Hazavittem, OO gond nélkül megnyitotta, dolgoztam rajta kicsit, rámentettem, és ma az office2k3 simán megnyitotta,minden a helyén volt. Egyetlen anomália, hogy OO-s mentés után 180kbyte-ra zsugorodott a mérete (kicsit több adattal, lol), majd MSO2k3-ban megnyitva és változás nélkül rámentve 270kbyte lett. :O
    Emlékszem anno tesómnak volt olyan, hogy az 5megás szakdolgozatában kijavított 1-2 helyesírási hibát, rámentett, és 10 mega lett. Ilyenkor azért könnyen eldurran az ember agya.

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Új hozzászólás Aktív témák