Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19482368

    törölt tag

    válasz bambano #65 üzenetére

    Ilyen reakciók vannak, amikor nem akarják megérteni a tájékozottnak hitt emberek a lényeget. Csak kiragadnak dolgokat, és azon lovagolnak, és játsszák az értettlent. :D

    miért, mi legyen a policy?
    Na milyen legyen, leírtam mi lehetne egy lehetséges járható út. És a jelenlegi megoldásokhoz képest lényegesen jobb megoldás.

    kétfaktoros azonosítás, ami nagyságrendileg két napja dőlt meg?
    Erről valóban még nem olvastam, de ha így van, akkor ez a busz is elment mint lehetséges megoldás a hálózati eszközök védelmére. Tehát akkor esetleg sms? Ja azt is meg lehet oldani. Akkor igazad van, teljesen jó a jelenlegi megoldás. :D

    ahham. namost ez úgy működik,
    Lehet pont ezen kellene változtatni? Ha nem is szájbarágósan írtam le, de nagy vonalakban még neked is észre kellet volna venni, mire is utalok, mint probléma. Talán pont a kapitalizmus szemét áradtra, és annak mellékhatásai a fő probléma ebben a témában is, mint sok minden másban.

    hogy te nem tudsz róla, ilyen van.
    Tudni tudok, csak kevés az erre kijelölt pontok száma, és nem megfelelő reklám, marketing hiányában nagyon kevés emberhez jut el. :D Tehát ebben a témában is van hova fejlődni az embereknek.

    minthogy minden hálózati eszköz élő egyenes adásban jelentsen a guglinak meg az nsa-nak.
    Igazad van, így meg minden más helyre is jelent. Ez valóban egy jó megoldásnak tűnik, ami most van.

    az smtp portot minden normális isp tiltja.
    Látom át ment a lényeg, és sikerült megérteni. Sebaj majd legközelebb.

    minden másban köteles a felhasználó együttműködni
    Pont ezért van hogy Magyarországon az embereknek mindenhez is érteni kell, kellene. Hála a jó égnek csak egy bizonyos körökben, lévő emberek álláspontja. és terjesztik ezt a borzasztó hitvallást. Ha így lenne ahogy elgondolod, elég sok orvos, agysebész stb... lenne, ja nem mert kiderülne pillanatok alatt hogy ... Másfelől, baromira nem kell értenie hozzá. Erre vannak, lennének a szakemberek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés