Új hozzászólás Aktív témák

  • Rudi 555

    újonc

    Negatív hozzászólásokra szeretnék reagálni,ezért regisztráltam.Velem teljesen korrektek voltak,én is megkaptam az értesítést SMS-ben utána levélben.Felkerestem az egyik Telenor üzletet a 17 éve használt soha el nem romlott Nokia 5110-esemmel és előadtam mi járatban vagyok.Sajnálkozva közölték hogy jelenleg nincs cseretelefonjuk,nézzek be később,már éppen indulni készültem utánam szólt az ügyintéző várjak egy kicsit,egy listán kívüli érintőképernyős Alcatelt is tudnának adni (elég komoly készüléknek nézett ki) ha megfelel.Mivel én nyomógombos párti vagyok nem történt meg a csere.Kb.3 hét múlva útba esett egy másik Telenor üzlet (itt Szegeden 3 van), meglett a csere egy Samsung S 5611-re.Itt is nagyon korrektek és segítőkészek voltak,10 perc se kellett mehettem kifelé.Ez a Samsung szuper kis készülék,könnyen megszokható-kezelhető, logikus nem túl bonyolult menü,sok praktikus funkcióval még azoknak is akik nem igénylik a sok hókusz-pókuszt.Egy feltöltéssel 9 napig bírja az akku,ha beszélek is rendesen akkor is bőven bír egy hetet.Üdvözlettel: Bohner Gábor Szeged

Új hozzászólás Aktív témák