Új hozzászólás Aktív témák

  • Norberto008

    tag

    Sziasztok!

    Voltam ma a Nimródnál...
    Nos.. Én mint a fb-os csoportba sokan írták, nem jöttem ki sajnos tünetmentesen, nekem azt mondta eléggé be van pajzsosodva a derekam körül az izmok, még 3-4 alkalmmal minimum mennem kell hozzá. Sok idő és kitartás, kemény munka kell hozzá hogy ezeket az izmokat fel lazítsam, majd a mély izmokat megerősíteni. Erre fog majd betanítani hogyan lehet megerősíteni.
    Kezdetként megnézte a leleteimet, majd megnéztük az MRi felvételemet is, ezek után jött némi kezelés. Felfektetett egy ágy-ra majd a nyakamnál óvatosan kiropogtatott, majd mindenféle pózba megmozgatott.
    A gerincemen vmilyen készülékkel végignyomogatott, olyan mint egy toll, vagy nem tudom mihez lehet hasonlítani, vmilyen impulzusokat küld elvileg a gerincre.
    Majd ezek után bevitt az edzőterembe majd 1 sima ill. egy smr hengeren gurított oda vissza.
    Azt mondta vegyek itthonra is egy ilyen smr henger-t, jól kilehet vele lazítani az izmokat..
    Nagyjából ennyi volt, jövőhéten visszamegyek, igaz húzos lesz, de inkább erre költöm mint a műtétre..
    Azt mondta sajnos az évek alatt felvette a gerincem ezt az életmódot, ki kell belőle hozni. (sokat vezetek)
    Autóba kell egy deréktámasz, sok folyadékot kell inni.. Lehet konditermezni is, állva súlyzozni ne nagyon súlyzozzak, de lehet nyugodtan. :)

    Ennyi lenne a mondanivalóm.. :)

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák