Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz graver40 #2127 üzenetére

    Szia Évi! Na végre társat találtam, akinek elcsavarodik a zoknija. :C Ez csak vicc volt. Látod most is korán keltem, mert ilyenkor jön elő a fájdalom, ahogy Zoli is írta. Beveszem a fájdalomcsillapítókat és utána már egyre többet tudok mozogni. Szó szerint bejáródok. Nem mondom, hogy minden rendben, mert elég sokat fáj, de akkor kapok be gyógyszert és teszek-veszek tovább. Igen a vasalással kapcsolatban nekem is megfordult a fejemben, hogy nem kell mindent vasalni. :N Így én is lentebb adom. Keddig olyan szép időt mond ( 20 fokot ),hogy lehet, hogy egy picike takarítást beütemezek. Majd meglátom. Ma más dolog van, így hétfő, keddre gondoltam. Majd ha a férjem elmegy dolgozni, mert leszedi a fejemet. De tény, hogy a fájdalom, meg a mozgáskorlátozottság miatt, egyre több mindent tudok csinálni. Igyekszem nem emelni, hajolni, de mindent nem tudsz elkerülni egy háztartásban. Lehet a lehullott leveleket takarítani, stb. Örülök neki, hogy ezeket szép óvatosan csinálgatom, persze nem olyan tempóval mint eddig, de időm kiadja. Na és ki kell használni a jó időt, mert jövő hét közepétől kezdődik a lehűlés, állítólag. Ennyi tötyörgés után, nincs kedvem sétálni, mert délutánra, már elfárad a derekam és elkezdődik a fájdalom. De ma a barátnőmmel, elmegyünk csavarogni, sétálni. Ma a pihenés napja lesz, na meg a sétáé. Ismerve a helyzetet, Te se tudsz úgy pihenni a hétvégén sem, mert 2 gyerek nevelése, kiszolgálása, munkával jár. Tudom magamról, de ez az élet rendje és megéri végig csinálni, mert olyan jó, hogy vannak. :K Kellemes hétvégét kívánok és vigyázz magadra!

Új hozzászólás Aktív témák