Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz graver40 #2123 üzenetére

    Szia Évi! Még mindig szedem a fájdalomcsillapítókat, de már többet tudok mozogni. Sajnos nem megy még úgy, ahogy én szeretném, de majd lassan. Ha elkezdek valamit csinálni, mindjárt szakad rólam a víz, gondolom, hogy le van gyengülve a szervezet. Továbbra is úgy osztom be a dolgokat, hogy néha-néha lefekszek, majd folytatom a munkát. Most azt figyeltem meg, hogy a jobb lábam többet fáj, a bal zsibbad, na és a legújabb, a fenekem is fáj. Ez még idáig nem volt. Újdonság. Lehet, hogy többet mozgok és egyre több mindent csinálok? A leggyilkosabb nekem a vasalás, na az kemény a derekamnak. De megcsinálom. Lehet, hogy Neked is másabb volt otthon, mint a munkában, írtad, hogy sokat gyalogolsz és ülsz. Kemény kombináció a gerincnek. Amíg otthon voltál, csak könnyebb volt, ha úgy érezted, hogy sok, akkor lepihentél. A lábad is meg van terhelve a sétával, mert a fájós lábadat, a másikkal kíméled. Lehet, hogy ezeket a terheléseket viseli nehezen. Soha életemben nem csavarodott zokni el a lábamon, most meg a jobb lábamon mindig eltekeredik. Mivel a bal zsibbad, ezért a jobb lábamra megy a terhelés és ezért gondolom másképpen is lépek. Pihentessél, amennyit csak tudsz, kellemes hétvégét.

Új hozzászólás Aktív témák