Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #3149 üzenetére

    Konkrétan lehet érdemes rákérdezni,én 900-as akksit vettem innen(azóta is ezt használom) Bizonytalanok kezdő eGo készlete címszóval USB töltővel együtt 4200-ért.Tehát az valószínűleg külön is zsebzáras.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bluyoo #3151 üzenetére

    A VV-nek SEMMI értelme,eléggé drágák,gondok vannak a csatlakozónál a törési hajlammal is,és csak kisebb feszt tudsz adni,alapvetően csak rontani lehet a gőzképzésen vele.
    Az viszont tény,hogy nem sok akksin van töltésjelző...én pl.épp ezért rendeltem Kínából eGo-D (eGo LED) akksit,marha olcsón,ha tudsz várni,esetleg addig,hogy nekem ténylegesen megérkezik-e,akkor lehet érdemes neked is bepróbálni,mert itthon elég drágák a kijelzős kütyük.
    http://www.health007.net/egol-900mah-battery-with-lcd-screen-for-egotf1echoeblack-p-506.html
    http://www.health007.net/egod-1100mah-ego-battery-with-5-holes-displayblack-p-406.html
    Igaz ezek fix szabályozatlan akksik..de hidd el,senki nem használja a VV-t sem kisebb feszültségen,nem véletlen,hogy alacsony ellenállású(LR) cuccokat hoztak ki,nem magasabbakat,mert értelme azoknak van.DE azt meg meg tudod venni,a legtöbb holminak van normál és LR változata is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Pocok256 #3163 üzenetére

    Óvatosan,az oldalfalnak nyomva kell betölteni,nem felülről csöpögtetni rá,mert középen ugye cső az akksiig.És teletölteni sem érdemes,mert hely kell a szipkának is,ne töltsd a gumi karimájáig,mert szintén csak középen tud távozni az anyag,ha rátekered a szipkát.Töltés után amúgyis érdemes 1-2 hosszabb izzítással pöffenteni,hogy a szálról is lemenjen a plusz folyadék,ami a szipka becsavarásakor arra megy(túlnyomás),akkor nincs meglepi,bár ez utóbbi nem különösebben sok anyag,de az akksinak 1 csepp sem tesz jót.Nomeg persze a gombe lengedése után nem különösebben kell tovább szívni,nem BUD ez,itt mindig van anyag a szálnak.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nagynorbi #3171 üzenetére

    Szerintem meg tudni kell kezelni mindent és kész.Aki rosszul használja,az meg tud égetni mindent...ki kell tapasztalni,mit hogyan kell szívni,mikor kell a gombot nyomni,elengedni,ennyi a titka,ezzel lehet bármit,bármilyen szállal és lötyivel kordában tartani.
    Persze akinek nem indokolt,ne vegyen LR kazánokat,ha nem vágyik erősebb th-ra,ízre,stb,csak azért,hogy olyan is legyen.Én pl.a magam részéről elvagyok a BUD-dal és a Halmizerrel,mellé ott vannak a dual coil LR vatelines ilyen-olyan méretű patronjaim,azzal megvan a brutkó hatás is,viszont olcsók és az ember nem kell mókoljon velük,lötyit egybe egyfajtát teszek,és megégetni se nagyon lehet őket,ha az ember első töltéskor nem cseszi el(nem vár,nem tölti tele),és még ezen is lehet segíteni,mert átlátszó vatelinest kell venni és kész.Azoknál elmarad ez a szívási mizéria,meg hogy jajj,a BUD-ban 2 slukk után se jön fel a buborék,vagy félig van a Halmizer,és már forgatni kell,meg felfelé tartva szívni...
    Mondjuk persze egy e-vapor-os T3 kazánt be fogok újítani,mert tetszik,jó technika,stb.

    más:ecigchina-n 50% akciósak a Hangsen lötyik(pl.ecigionline is ilyet árul),$8/30milis,türelmeseknek jól jöhet(szállítás sok idő),de legalább olcsók...
    http://ecigchina.com/30ml-hs-eliquid-ejuice-cigarette-flavor-original-p-50:ddb95a5bf08b704db001f792f0814054.html

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Wendelke #3181 üzenetére

    blackiex próbája alapján kábé mint a T2,de az új patron jobb,és a tüskében levő háromszögletű lyuk is talán jobb,mert több levet enged le,de mégis megtartja a szálat...
    De elvileg nincs különösebb eltérés profuktumban.Nekem sajna egyik sincs,de majd egy T3-ra benevezek valamikor.Végülis akinek van jó T2 kazánja,és nem akar cserélni csak azért,hogy ez legyen,annak felsleges is vennie,gyanazt tudja.De akinek nincs/venne még,akkor inkább a T3,mint a 2.Igaz ennyi idő alatt tartóssági tesztet ugye nem lehet csinálni...de igazán mellényúlni nem lehet ezzel sem.A patron meg elvileg stabilabb technika,gondolom az ugyanúgy jó a T2-höz is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Én nem vennék ilyen brutkóbb modokat....tudom,miért szeretem az integráltat,helixet,bud-ot,stb,nem hinném,hogy egyetlen eszköz egyszerre helyettesíthetné...így ha lenne is,akkoris hamar előkerülne a többi is ugyanúgy megint.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz szinesz.bob #3238 üzenetére

    No,ez jó kérdés....de az utastérbe tuti nem teheted be,amúgy meg szedd le a nic jelzést,stb,és tedd be a többi kenőcs,fogmosó cucc,stb.közé,a kutya nem nézi.Esetleg keríts egy szájvizes üveget például,vagy valami hasonló,kimosható üveget,raktérben ellesz,megkóstolni meg nem fogják a samponod,a löttyöktől nem azért félnek,mert érdeklik,mivel mosol hajat,hanem nehogy a repcsit robbantsd fel.De a radaron azért látszik,mi bomba.Hivatalosan sehol nincs tiltva az e-bagó,ITTHON SEM.Nem úgy megy,hogy pár majom dumál,és rögtön törvény,vizsgáltatni kell,és hivatalos eredmény kell róla,stb.
    Használni meg eszedbe ne jusson nemdohányzó helyen,főleg külföldön,mert lehet kínos perced,mire kidumálod,főleg ha nem beszélsz nyelvet.Szállodában,stb,budiban,ha nincs kamera,tolhatod,nem füst,nem kapcsol be a tűzjelző,persze ne az érzékelőre fújd,mert potikailag füstszerű azért.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bluyoo #3241 üzenetére

    kazánborítással horpadni is fog a homlokod,mert nem szelel a BUD.Énnekem is ki kellett fúrni a palástot...ráadásul igencsak bika anyag,és ugye satuba se lehet fogni,nem volt egyszerű kifúrni...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ronam #3261 üzenetére

    Szia!
    Az elsőt felejtsd el,de a boltot is!
    A második a legjobb boltok egyike itthon...
    Viszont a készüléknél kérdéses,hogy mennyi cigit akarsz kiváltani vele,mennyit használod,és mennyire fontos,hogy "cigiszerű" készüléked legyen,avagy tényleg használni szeretnéd,és nem érdekel,hogy valaki furcsán néz rád,mert egy hosszabb,vastagabb eszközt használsz,ami viszont a célnak sokkal jobban megfelel,mint a cigiszerű méretű készülékek...
    Egyébként az első választottad az egy eldobható készülék,párszor feltölthető akkumulátor,stb,nem jó választás,ennyiért főleg nem...
    Egyébként javaslom,hogy gyere az http://ecigiforum.com oldalra,itt készségesen javasolnak a dohányzási szokásaidnak megfelelő felszerelést a kollégák,akár sokkal olcsóbban,és sokkal használhatóbban,nem kell elhinni a webshopok reklámjait,mindössze pár bolt van itthon,ahol korrekt terméket kapsz korrekt pénzért,a többi "tévéshop" rendszerben kínálja a gagyit,irtó pénzekért akár.
    Vagyis nem felesleges érdeklődnöd a témában.A fentebbi fórumon összegyűjtve az Alapok gombra kattintva megtalálhatod a témába vágó leírásokat,a kollégák által készített készülékbemutató és tanácsvideókat!És természetesen ezek NEM boltok,boltosok,hanem a felhasználók által készített információkat tartalmaznak,teszteket,stb.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tangerine #3316 üzenetére

    Meghalt az akksi?
    No az szép...pedig elvileg a sima akksik védettek...elég drága dolog a spektrum akksi.
    Vissza se jelez,vagy csak nem "füstöl" ?
    Terveztem ilyen akksit is egyszer,de elég riasztó,hogy pusztul.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    És akkoris marad külföld,max írnak rá fake tartalmat vagy akármit,EU-n belül ugye nincs vám meg ilyenek,nincs joga senkinek felbontani semmit,amit eladnak legálisan,azt meg is lehet venni.
    A futárcégeknek meg nem érdekük vergődni,hisz pont ez a lényeg,a posta tetű,a futárok meg korrektek és diszkrétek.
    Arról nem is beszélve,hogy pl.Angliában már kifejezetten odáig van jutva ez az egész,hogy a trafikban pl.veszel cigimérteű dobozba csomagolt eldobhatós,kábé 5x használatos készletet próbának,leveszed a polcról,van hozzá olyan 5-6 doboz ciginek megfelelő patron,kábé ennyit bír az akksi is,olyan 1500ft,510 kompatibils,ha vennél komolyabb akksit és kész.Rajta az íz,a nikotin,megveszed,mint egy szofi lightot és kész.És persze nincs rajta semmi jövedéki címke.
    Nem véletlenül mozdultak rá a kis sárgák,a különféle eldobható kiszerelésekre...és már nem e-health szinten,a hozzá kapott kazán és patronok ugyanaz,mint egy 510-es kezdőkészlet esetén...
    Szerintem kár befosni.Meg kell várni,mire csillapodnak a kedélyek,ha van eszük,a dohánygyártók is beszállnak a liquidkérdésbe is,még az is lehet,hogy ez jól is üt vissza,tippem szerint a dohánylaborjaikban már lázasan kevergetik a Szofi,stb...ízeket,ha van eszük.
    Ha meg jó terméket csinálnak,és Állambácsi esze is megjön,hogy nem kell ezt "egészségügyileg" agyonadóztatni,akkor ki lehet ezt a mostani liquidek árában hozni hivatalosan is.
    Pont ebben kéne elöl járni...mint minden egyéb témában az "alternatív" megoldások terén.
    Végülis nem értem,hisz néhány vegyszerfigyelmetetés és kész is az egész,be kell sorolni a nikotint is,mint a többi más anyagot besorolták,és ennyi.Lásd hígító és egyéb vegyszerek.
    Azon kéne túllépni,hogy ez úgymond "örömöt" okozó anyag,de ezt is meg lehet oldani 18+ korosztállyal,ráírva,hogy mire is szolgál és kész.A rágónál,tapasznál is meg tudták oldani...nay tételben előállítva ráadásul pénzénél lehetne a dohányos cég is,hisz úgy jóval olcsóbb,az összetevők megvehetők és megtalálhatók iparszerű méretben jelenleg is.A nikotint kell venni ellenőrzötten és az előállításhoz kell vegyész és kész,mint minden vegyszernél.Egy flakon hígítóban se lehet akármi...
    A nikotinkoncentrátumot meg szolgáltathatná a gyógyszerlobbi,mint illetékes.
    Meg is lenne oldva,a dohánylobbi megkapja a lötyigyártási jogot,a gyógyszerészek a nikotinkoncentrátum előállítás hasznát,a vaper meg megkapja a hivatalos lötyit.Még az ízzel sem lenne fontos vergődni,hisz az aroma élelmiszeriparban használatos,jelenleg is vesszük,semmi nem fenyegeti.
    Bemegy az ember a boltba,vesz hivatalos pl.18milis kész alapot,megveszi az aromát,és kész is a legális e-cigi.
    Csak túl kell lépni a szűk látókörön.Plusz a dohánycégek előtt ott a nagy lehetőség,hogy "tuti" ízeket kísérletezzenek ki...A hardver meg szerintem simán átmehetne a bevizsgáláson,pl.az eGo cuccos.Na jó,egy normális USB töltő nem ártana,mert az tényleg a horror kategória belülről.Érdemesebb is venni inkább egy "márkásabb" USB aljzatost,pl.HTC-t,az biztonságos,nekem szerencsére a telefonomhoz eleve van.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz szjoci #3368 üzenetére

    Ennyi.Ezértis vagyok optimista...eu-n kívüli rendeléseken vergődhetnek,azon belülin nem.
    Vannak nagyon jó kis külföldi webshopok...és akkorsem félek,hogy ha betiltják is,hogy valami szankció lenne...cigire volt ilyen próbálkozás,hogy ha zárjegy nélküli van nálad,stb...és lett belőle valami?Nagy hang volt,fosás,de senkit nem ellenőriztek,hogy milyen bagó van a zsebében,pedig a külföldi zárjegyes és zárjegynélküli cigi világa él és virul.Max néha elkapnak pár "importőrt",de azt is ritkán,és userszinten semmi.
    Ez sose lesz kábszer...kishalakat meg megintcsak kár lenne piszkálni.Esetleg a nagy tételben Kínából importáló shopokat csesztethetik a liquid miatt.Elképzelésem sincs,miféle visszaélést követhetne el egy ember liquid vásárlás vagy birtoklás címén,hisz a nikotin hivatalosan méreg és kész.Az aceton,meg a hígító is az.A cigaretta jövedéki termék,de nem az összetevői...
    Persze hogy csökkentsük a vergődést,az kell,hogy az itthoni shopok találjanak legális megoldást az előállításra és a kivitelre valamilyen szinten,és számlaképes legyen az egész biznis...mert jó magyarként én ezt is kétségbevonom,főleg amikor látom,hogy a számlán "e-cigaretta alkatrész" a folyadék,és jó eséllyel még forrásszinten sem követhető le,hogy egy vállalkozás miként is vette meg azt,fizet-e adót,ilyenek.Sőt ottvannak az áfás számlát végképp mellőző shopocskák,meg a végképp semmiféle vállalkozóival sem rendelkező" dealerek" .Kicsi rendrakás tényleg nem ártana az egészben.No meg persze a Clever Smoke,Oxy Gain,stb.TÉVÉBEN reklámozott cuccoknál sem ártana kicsit piszkálódni,mert hogy is van ez akkor,van erre tök hivatalos mód is jelenleg is?Pesten BOLTBAN kapható az e-cigi(szomszéd kisvárosban meg 3000ft egy e-health...),persze jellemzően horror áron hulladék,de vagy eleve nem legális az egész,vagy valamit még nagyon nem tudnak a forgalmazás mikéntjéről a "normális" shopok.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz HellAbove #3373 üzenetére

    eGót vegyél mindenképp,ha hosszútávra tervezel...
    semmi igazi értelme a cigialakot hajtani,de a hossza már annak sem stimmel,emiatt totálisan marhaság,a legkisebb 510-es szívós akksi,a legkisebb gyári kazánkával is egy 100-as cigi+ méret,az értelmesebb 280-as akksi méghosszabb,egy értelmes patron szipkástól 4-5 centi.
    Vagyis vagizni,pár slukkra elég a cigiméret,érdemi használatra nem.Maximum ha vesz az ember PCC-t(ez egy "cigisdoboz" műanyagból,amiben egy akksi tölti a tartalék akksit,és plusz patronokat lehet még benne tároni),de az már nagyon drága...
    Arról nem is beszélve,hogy a kicsi 510-es akksi már sokmindent meg sem hajt,LR,Dual Coil,stb.felejtős.Megy ugyan...de nem sokat ér,küszködik csak vele,nekem van 510 is,tudom.Lentebb írták a BUD-ot,hát igazán normálisan azt SEM viszi
    Vagyis vegyél szépen egy egót,és vállald,a legtöbben így teszünk,nálam is mosolyogtató volt a fekete szivar,minden csoda 2 napig(és első elkunyerálásig) tart :) Simán használom pl.kocsmázni is a 900-as egóm.

    A gombtól meg ne foss...ott van,ahol amúgyis fogod a bagót.Arról nem is beszélve,hogy mennyi minden függ attól,mikor nyomod és mikor szívod,ezzel is lehet ám játszani... :DDD
    Plusz a fűtőszál takarításhoz sem árt,ha gombos akkud van....

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bluyoo #3378 üzenetére

    a 3 ohmos varia lehet,hogy jobban megy,annyis a gyári 510-es kazán is...de pl.kishazánkban nem különösebben válogatják szét,milyen,nekem is volt már 4 "sima" bud-om,mire megtudtam,hogy van LR is :DDD egy külföldi shopból...
    Az újak dobozán is ottvan már,hogy PG/VG,és LR vagy sima.Csakht itthon jó kamusan a simát árulták BUD 2.0-nak...
    Kapacitásra szerintem elég az 1 mili...ennyi a napi fogyasztásom,de seperc alatt fel lehet tölteni,pl.az EO-s flakonból,azon kicsi kiöntőcsőr van alapból,elfér a tatyóban egy 10 milis flakon.Akksi meg úgyis bírja 3 napig is,vagyis olyan 3mili lötyire elég egy 900-as egó,nlam,BUD/Helixből.

    Egyébként persze én is beszereztem részenként egy használt 510-es készletet :DD
    Alighasznált akksik,hibás(de javítható) PCC,ilyesmik...most van 3 szettnyi cuccom+1pcc ~6000ft-ból,ennyit megért,mert csak 3 db 510-es kazán ennyi,amit "csak úgy" kaptam a 3 akksi mellé,használatlanul,meg olyan 20 patron,stb...PCC-vel jó lesz ez mászkálni,bulizni,stb,így nem is olyan feltűnő,mint a nagy rudi,nyáron könnyebb hurcolni,hisz a doboz az egy az egyben cigisdoboz méretű,könnyű,és a kis szívós cigi sem annyira feltűnő,nem mindig akar az ember bemutatózni,stb,meg félrészeg barmoknak magyarázni,mi is az.Amúgy ez is jó,eGóm épp töltőn,most is az 510-eske lóg ki a fejemből,tolom a jó kis házi keverésű Jamaican Rum-ot :DDD

    Ja,hogy még hozzátegyem,a 280-as kis akksi meghajtja a BUD-ot,a normált biztosan...csakhát ezzel már nagyon sérül az,hogy cigiméretű legyen a cucc,mert a 280-as akksi magában cigihosszú,és még arra az 5-6 centis BUD...mintha egy hosszabb tollat szívnál,arról nem is beszélve,hogy mennyire sérülékeny is már a hossza miatt.
    Akkor inkább már egy 650-es egó akksi...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Jó,hogy nektek így jönnek a csomagok,nekem 25-ödikei rendelés még MINDIG csak accepted,27-edikén jött az email,hogy postára adva+követési szám.
    A kapott kínai linken nem létezik a követési szám,a Posta követője szerint még mindig:
    Date Place * Item information More information
    2012.03.07 12:43 201804(CHINA) Küldemény felvéve / Item accepted

    Ami ebben a fura,hogy a szám megvan 27-edike óta,tehát a csomagot tuti aznap feladták,a követési infón meg 7-edike van,nem tudom,hogy van ez.
    Valami kis sárga a postán a fiókjában rejtegette több,mint egy hétig,mielőtt tényleg útnak indult volna?
    Kezdek morci lenni azért,mert mire beér az eu-ba,mire beér itthonra,és még itthon is nyaral 1 hetet,mielőtt eszükbe jut,hogy ezt valakinek meg is kéne kapnia...
    Nem úgy tűnik,hogy meglesz a 3 hét,inkább 1 hónap.
    Még jó,hogy egyetlen vacak akksit rendeltem,ok,marha olcsón,de ennyit nem ér at egész,ha nem próbarendelés lenne,gondolkodás nélkül rádobnám a külömbözetet,csak ne kelljen sz...akodni.Arról nem is beszélve,hogy lötyit kizárt,hogy így rendeljek,ki tudja,mi lesz vele 1 hónap alatt,és ha reklamálok,akkoris újabb 1 hónap...a természetes fogyásnak megfelelő számú patron,stb meg eleve nem olyan sok,ráadásul nem is annyival olcsóbb.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xero #3405 üzenetére

    A két dátum a fura nekem...nem tudom,hogy miből eredhet a 9 napos eltérés,ha a posta felvette a csomagot,és számot is adott.Egyébként jaja,mostmár van Joye lötyi is(ritka igényes csomagolás,stb),én is Joye Camel lötyin tengetem a mindennapjaimat :DDD
    Nem olcsó ugyan,de itthoni boltból lett nekem is,csak jobb a garancia miatt,a napi 1 milis fogyasztásom akkor sem egy horror kiadás.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #3433 üzenetére

    Nincsen,de a FA aromát is feljtsd el,amit Desert Ship-nek csúfolnak...szakértőnek mondhatom magam,én Desert Ship-en élek,van itthon 6 fajta...viszont a FA-félének SEMMI köze hozzá...ment is az aroma tesómnak inkább.
    Egyébként 2 féle Desert Ship van,aminek az alapja egyforma,van az eredeti Joyetech-féle,amit ők Camel/Desert Ship néven illetnek,ilyet ugye az eredeti Joye gyártmányban tudsz venni,itthon az ecigi.shop.hu oldalon kapni,ami ehhez kísértetiesen hasonló,az az ecigwizard.com oldalon beszerezhető,ha épp van(1 font a posta,1hét alatt ittvan),ahol még ezt az ízt találod,az a jokersmoker.hu,bár itt kicsit gyengébb minőség talán,de megfelelő,cserébe egész olcsó.
    A másik Desert Ship a Hangsen-féle,amit ugye itthon az ecigionline.com shop forgalmaz(ha épp lenne...2 hónapja várom....),alapíz ilyen,viszont nem olyan markáns és édeskés,szintén a szerethető kategória.
    Lacánál a Desert Ship megy szerintem Desert Sand néven,gondolom azértis más a neve,mert semmi köze az íznek az eredeti DS/Camel-hez.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #3439 üzenetére

    Az Hangsen minden tudomásom szerint,itthon máshol nem tudok olyat...én is várom,ígérgetett az EO,sehol semmi 2 hónapja.De mivel külföldön már van,gondolom idővel ide is elér a cucc.Jó hír,hogy mostmár lehet kapni Hangsen aromákat,én rendeltem lötyit is,aromát is,de amíg nincs itt,nem nyilatkoznék,mit-hogy-hogyan.Ha jól alakul,akkor sikerül kiküszöbölni ezt az EO-s helyzetet,remek bolt,stb,de erre alapozni így nem lehet semmit.
    Persze benne van,hogy a külföldről rendelt 50 mili nem ilyen lesz.Vagyhogy az aroma lesz mmásmilyen.Ha itt lesz,kiderül,még a 6mg-osból van olyan 15milim,össze tudom majd hasonlítani...persze ha valami csoda fojtán kap az EO árut,persze rendelek nyilván onnan is.Jól keresztbetett ez a qva 4 napos ünnep,mert péntekre lenne itt az aroma is és a lötyi is,nem is 1 helyről várok csomagot(angol shopok),de így marad a jövő hét.Pedig beleéltem magam,de elfelejtettem az ünnepet.
    Sebaj,a Joye-változatból van bőven,elleszek valahogy :)
    Neked meg addigis türelem,amint tudok infót,írom úgyis,abszolúte DS fan vagyok :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    a C kazánját szét lehet vajon szedni,kiégetni,felújítani?Mert ha nem,akkor nekem felejtős lenne biztos...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xero #3451 üzenetére

    na ja,de ennél kevesebbért kapok egy egész komplett BUD-ot...Rádobok egy 500-ast,és Helix.Szóval nem tudom,mi ebben a csoda.Mindenesetre a T3 kazán most ez alapján szimpibb...és az az 510-esemre is jó.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nagynorbi #3513 üzenetére

    :C
    Dobj mellé olcsó USB töltőt is,és akkor egy kezdő szettenk remek is.
    Igaz nem kezdőknek meg ígyis. :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz cashback #3516 üzenetére

    http://ecigiforum.com/index.php
    Itt minden kérdésre lesz válasz,az alapok gomb alatt felül rengeteg infót,videót is találsz,és persze segítség is akad bőven.
    Egyébként jó kérdés,hogy akarsz komolyabban beleugrani,mert ugye láthatóan észrevetted,hogy a füstképző rész fogyóeszköz,az akksit pedig tölteni kell,1-1db-al elég nehéz komolyabban belevágni,lemerülsz,és nem lesz cigi 3 óráig,a patron meg megintcsak tönkremehet váratlanul is,rendes kezeléssel 1 hónap kábé az élettartam,igz jópár darabot használok én is 2 hónapja,ha nem törik el vagy ilyesmi,ritkán megy valakinek tönkre.de azért kell a 2 db,ha nem csak kísérletezni akarsz,hanem a cigit kiváltani.
    És arról nem is beszélve,hogy ezt egyelőre csak rendelni lehet...
    Egyébként az élmény klasszisokkal jobb,mint az e-health-é,valóban képes pótolni a bagót.
    Viszont utántöltő folyadékról sem árt gondoskodnod...ott gond lehet a megfelelő íz megtalálása.És szintén a rendelős kategória.Ideig-óráig ellehetsz az e-health maradék patronokból fecskendővel kiszívott folyadékkal is,ha maradt patronod,azt is bele lehet ezekbe tölteni,viszont eléggé gyenge minőségű,meghatározhatatlan ízű lötyi van ezekben...
    Remek folyadékforrás a eliquid.hu oldal például.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz cashback #3525 üzenetére

    A kóstolópakk nem biztos,hogy jó ötlet..legalábbis úgy,ha ínyenc leszel,mert rossz esetben lesz 10 ízed,ami épp nem jó semmire,a maradék 2,amit tetszik,az 2ml,2 töltés se.
    Próbálj szerintem már most valamiből megtippelve rendelni egy 10 miliset is legalább,ami tutira jó lesz valamire.

    Egyébként tény,a lötyi nagy harc,főleg ínyencebbeknek...sajna dohányízűből innen pl.én képtelen vagyok akármelyiket szívni,annyira rossz az íze...más meg ódákat zeng .)
    Készülj fel,hogy a lötyi nem olyan,mint a bagó,hogy ha nincs szofi lájt pl,akkor veszel egy Viceroyt-vagy akármi kéket és jóvan',elfogy,itt igen nagy külömbségek lehetnek íz és íz között.
    Viszont tény,hogy a kóstolót ne hagyd ki.Én nem tettem,rendeltem 5milis lötyiket elsőre,és gazdagabb is lettem jópár flaska számomra emészthetetlen cuccal.Esetleg már most vehetsz is hozzá egy nullás alap folyadékot is,az később is jól jön keveréshez,viszont az elején könnyen lehet,hogy valaminek tetszik az íze,viszont túl erős,vagy a nikotint számolod el,és megdobogtatja a szíved,ilyesmi,és akkor az íztelen alappal hígíthatsz a lötyin.Csak ne nikotinost vegyél,hanem üreset,elég olcsó az is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bluyoo #3529 üzenetére

    Jaja,ez igaz...csak hátránya is egyúttal,mert sok pénz lehet a megfelelő napi használatra is jó íz megtalálása,a "hardverről" nem is beszélve :DDD
    De ezt az ember jobbára egyszer áldozza rá,hardverrel azért mostmár nem lehet igazán mellényúlni,a lötyit meg lehet csereberélni,főleg az ecigifórumon,ha nem jönne be.
    Egyébként tényleg művészet a dolog,még csak olyan apróságok is befolyásolják,hogy az ember mikor nyomja a gombot,szívja-e tovább,vagy mennyire szívja erőteljesen,talán ezek miatt is remek kiváltani a dohányzást,mert a cigi az van,és kész,kell,mert megszoktuk,kell,mert nikotin,az elektromossal viszont megbonthatja az ember a megszokásokat(akármikor lehet akár egyetlen slukkot is nyomni,vagy akár 3-4 ciginek megfelelő slukkszám a kedvenc ízzel...),a dohányzás élményét nem befolyásolja szinte egyáltalán a nikotin mennyisége sem,emiatt is lehet olyan jól csökkenteni,kiirtani a testi függőséget is.
    Hátránya talán csak annyi van,hogy végülis az ember csak szenvedélyt cserél..szóval a kötődés megmarad valami máshoz.Viszont ez,főleg x idő után,nikotinmentesen már szinte semmi káros dologgal nem jár,olcsóbb,és az emberben is beindul ugyanúgy a cigi elhagyásának pozitívuma,a jobb ízlés-szaglás,jobb látszólagos erőnlét a tisztuló tüdő miatt,elmarad a köhögés,nincs rossz lehellet és szájíz,mert az aroma csak addig hat,amíg az ember szívja,de a környezet minimálisan,közelről és rövid ideig érzi,mégha valami extraerős aromát is szív.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bluyoo #3544 üzenetére

    Persze,jó ez is.Csak tudatában kell lenni,hogy az ember függőséget CSERÉL,nem magától leszokik.Főlegha nem csökkenti a nic-et,és akár még többet is bevisz,mint analóggal,mert tetszenek a jó ízek,a füstölgés,mutogatja,mekkora nagy király...
    Önuralom ugyanúgy kell,mint pl.a nikotin csökkentése fokozatosan.Emiatt is vgayok úgy vele,hogy 1milinél többet nem pumpálok el..tényleg lehet a cuccon csüngeni az íz miatt is.Ha beáll a mennyiség,amit az ember kényelmesen elfogyaszt,érdemes a nikotint is igazgatni hozzá,érdekes azt mondják ugye,nagy nikotinos lötyivel érdemes kezdeni,szerintem meg pont nem igazán.Én is vettem a 18,24-es lötyiket,és el is csodálkoztam,hogy finom meg minden,aztán meg jött pár slukk után a szívdobogás,stb...
    Főleg annak gáz,aki nem is így kezd,mint én,hogy fél mili-egy mili,hanem pont bekezd valami jó ízzel,és konnyen rosszullét a vége.
    Persze jól belőve tényleg nincs mellékhatás.Egyébként erős dohányosnak könnyebb is emiatt kezdeni,ha valaki extra light után 24-es lötyivel indul neki,mert nem volt figyelmes,könnyen akár meg is utálhatja az ebagót,rosszabb esetben még több nikotinhoz is szoktatja magát.
    Felelősségteljesnek kell lenni,nem élvezeti cikként kell rá tekinteni,vagyis nem jobban,mint az igazi bagó.Az igazán finom ízeket is érdemes ritkán használni...hogy aztán ne AZ okozzon függőséget.Sok mindentől lehet függeni,kóla,csipsz,sütemény,stb...is.
    A legjobb egy átlagos,nem csömör,de nem is kifejezetten finom íz szerintem.Amit lehet kívánni ugyan,de letenni is,egy semleges valami,dohányízből valami semmire sem hasonlító például,vagy semlegesebb íz,pl.mogyoró is jó.Persze ez csak saját vélemény.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bluyoo #3547 üzenetére

    Jaja,de én úgy érzem,főleg aki nem jár utána,és úgy kezdi,könnyen csapdába is eshet...talán ezért lenne jó szélesebb körű tájékoztatás.
    Igaz egyébként,hogy egyre többen használnak ilyet,így mostmár annyira nem nehéz tanácshoz jutni földi halandónak sem.
    Ennek ellenére tényleg sok buktatója van elkezdeni...
    Én az ellenjavallat ellenére sem tartom pl.rossz ötletnek az e-healthot sem.főleg az 1500-as 2 doboz cigis áron.Én is azzal kezdtem,és még mindig előveszem,persze üres patronba normális anyagot töltv :D
    Talán akkor lesz jobb a helyzet,ha itthon is terjedni kezd a nyugaton minden trafikban kapható eldobható elektromos cigi.Ami jobb,mint az e-health,nem drágább,és mondjuk vesz az ember egy ilyen 5x tölthető+5 feltöltött patronos kütyüt,próbának.Cigiméretű doboz,rendes 510-es,később is jó kazán és patronok...vettem én is az angoloktól,kíváncsiságból5 font volt akciósan.Kazánja pöpec,magában az is kerül ennyibe,akksi tényleg jó,bár az 5x-i tölthetőségi garancia jelzi is,mire van,de hozza egy 510es kicsi akksi szintjét 3 töltésig...utána kibeleztem,és remk szétszedő eszköz lett belőle,nem az eGót kell kínozni.És van kismillió variációban ez is,akár 1db cigi és semmi más kivitelben is,csak nem itthon.1db cigi,de az normális,megveszed,bír egy doboznyit,ha jó,akkor akár el is lehet egy ilyesmin élni egy ideig,persze az ára az ottani 1000+ft-os cigihez igazítottan 1 doboznyi.Elem fémcsőben,1db vatelines patron...elég is.
    Itthon sajna e-health max a próba,azt is netről érdemes venni.Itt még a piacon is 400 egy csomag patron,meg 3000+ egy e-health,annyi viszont már sok.Ráadásul a hozzáadott patron mentes,és emiatt csalódhat,aki próbálja,de az is,aki meg aztán erőset vesz,mert nincs más.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-vnMoD9Iezg
    :DDD
    No ez egy igazi reklám...de ne így töltsétek :DD (18+) vulgáris kissé

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #3609 üzenetére

    Az a baj,hogy "nyugatabbra" nincs shop szinte,ahol ne lenne -10% kód ALAPBÓL is...
    Bár meg is látszik,a HELM bedobta a 30%-ot is,máshol a 10-esre egy kommentet nem láttam odaát a fórumban.Szóval azért lenne hová fejlődni,mert Laca azért letett valamit az asztalra,etalon itthon és -30%,de amúgyis teli megrendeléssel,a többieket meg lelépik az angolok,ráadásul 300ft-os postákkal...amúgy meg olymindegy,hogy 3 napig várok csomagot vagy 5-ig.
    Szóval annyira nem vagyok elégedett a "vapernappal" globálisan,Lacát leszámítva a feledés homályába fog merülni az egész,több vaper se lesz,ilyesmi.Ennyiből többet ért volna pl.egy akció,hogy például alapkészlet töltő-akksi-valamilyen értelmesebb patron olcsón,vagy a szettek mellé ajándék folyadék,ilyesmi,mert aki vaper,amúgyis megveszi,ami kell,a 10% nudli,főleg ha ígyis olcsóbb külföld,és tényleg,ennyi "reklámmal" és csábító akció híján ennek semmi értelme.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nagynorbi #3613 üzenetére

    Ha nálunk is pénzt tennének végre bele,és nem 100 sufnishop 50 Helix-el a polcán(bár sok helyen még az sincs,nem konkrét,csak példa),állandó készlethiánnyal küszködve árulná a portékát,talán lehetne is valami.DE jelenleg ez nem így van,és azt kell mondjam,aki kicsit jobban beleugrik az ecigibe,lényegében el is felejtheti az itteni shopokat,Lacát kiéve,persze.
    5 csomagomból 1 jött itthonról...
    Az álandó készlethiány ráadásul azt igazolja,hogy VAN kereslet.Csakhát januárban kínai újév-hivatkozás,aztán február végigvárása,mert a kínai 1 hónapos szállítás,aztán mégegy hónap sok helyen,mert ami jött pár cucc,azt is elvitték napok alatt,itt tartunk mi.
    Bezzeg készletek vannak tizenezrekért,mert az biznisz.Mert irtó nagy haszonnal jön kínából...Én nem is veszek itthon semmit többet,minek lennék a magam ellensége,angol hardveren angol löttyöt szívok jelenleg is,némi Lacást mellé csemegének...
    Majd egyszer talán lesz felnövés is a feladathoz.Messze van még,hogy legyen valami fellépés amúgyis,hisz a sufniboltok nem képviselnek számottevő "erőt" a legalizálás kapcsán sem,kimennek kábé 5 helyre kobozni,és lényegében megszűnt a magyar ecigaretta forgalmazás.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wwenigma #3616 üzenetére

    :D na ez az.Meg egy akksi is 12$ Kínából...Annyiért jön nekem is,1100-as,töltésjelzős,stb,itthon már az 5-6 rongy kategória LENNE,ha itt már lenne ilyen.
    Jaés mostmár beszélnek a kínaiak angolul,kedvesek,előzékenyek,gyorsak.A múltkori rendelésemkor pl.elnézést kért az ipse,hogy sajnálja,de nem tud hajnali 2-kor elmenni feladni,mert zárva a posta...reggel várt is a tracking info,stb.
    És már nem az a kor,hogy sok a vacak,sőt.Azt meg inkább nem mondanám el,miket hallottam bizonyos bolt vevőitől az akkuminőségről például...
    Angol csomagolásról,gyorsaságról meg megintcsak ne beszéljünk...úgy jön a cosmag,hogy egy gyűrés nincs rajta,belül zsugorozott lötyi,fóliatasakba heggesztve,stb,SEMMIFÉLE szivárgás,minőségi gond,még a legkisebb illat sem szabadul ki.A flakonból magából sem,de inkább még védik 2x-esen.
    Patronok EGYESÉVEL finom bubifóliába csavarva a gyári zacsin kívül,még a 300ft-os fém vatelines is.BUD doboz olyan sarkos,gyűrésmentes,hogy esküszöm transzporterrel tették bele a patront...:DDD de sorolhanám még.Egyébként a kedves itthoni shopoknál nincs paypal,utalgatni kell,ha megérkezik,akkoris csúsznak,itthonról is jött 5 napos csomagom is,amit feadni nem adtak fel,nem posta...mérgelődtem is miatta.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #3620 üzenetére

    Ebben poén,hogy meg vagy említve te is,tes :DDD

    Én egyébként átgondoltam,milyen modot fogok csinálni...ego-c alap lesz,tuti.Ha kedvem lesz,még csinálhatok a kazán helyére 510 csatis adaptert,de egy kifejezetten utcai,stb.modot fogok faragni,ami nem lesz nagyobb,mintha ego akksi lenne.
    Viszont az ego-c kazán nagy előnye,hogy olcsó,könnyen cserélhető,a modból meg lehet spórolni vele a nyűgös részeket,ami eddig mindegyiken megvan ugye,az 510-es kiálló csati...
    Én viszont egy kész cigitestet fogok csinálni,aminek a része lesz minden,és alapból nem széttekerhető,stb,viszont az ego-c+a patronja használatával lényegében el is lehet kerülni a "kritikus" részeket,lehet koncentrálni a kialakításra,külsőre,ilyenek.És persze kicsi akksival...nem 18650,1 mili fogyasztáshoz felesleges is.A 900-as akksim 3 naponta! kell tölteni úgy,hogy nem is merül le jelzésig.
    Az is lehet,hogy nem is hengeres akksit,hanem valami kaphatóbb tasakost nézek ki,viszonylag fixen beszerelve,és mini USB-s töltéssel.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #3629 üzenetére

    Na ja,pont nála nézegettem..nyilván be is nevezek egyre.
    Viszont valahonnan szerválni kéne hozzá majd kazánbeleket is olcsón.Nem tudom,miért,de az ego-c annyira nem akar terjedni,pedig ha tudja azt,mint az a-b,viszont ott az olcsóbb fenntartás,mert ház+alap marad,logikus lenne a népszerűsége.Sok helyen nincs is,még külföldön sem,nem tudom,miért.
    Azért tetszik,mert nem kéne p...ölni a szokásos 510-es csatival,hanem lehetne egy egyedi házba csak bepattintani és kész,olyan kazánrészen gondolkodom,ami nem ilyen széttekerős,hanem egy levehető oldallapos dolog.Mondom,valami olyan modot akarok,ami 1 komplett cigitest :)Viszont nem érzem magam profinak kazánt tervezni,ezt megoldjaa kicsi méretben az ego-c,és elvileg jó.Plusz ugye az 510-es csati mérete megspórolható,lehet bepattintani.Másik alapnak egy T3 kazánt gondoltam hasonló bepattintós módszerrel,viszont nekem nem tetszik a patronos technikája,szivárog a kondenz miatt a pereménél,stb.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nagynorbi #3634 üzenetére

    szerintem kábé olyan,mint a BUD.Aki azt megtanulja "középúton" tartani,ez sem lehet gond :)Teljesen hasonló a dolog.Viszont a BUD-ot szét lehet szedni kiganézni,ezt meg tudtommal nem,ha úgy nézem,az olcsó kazánbél lehet sokba is,ha tisztítás helyett új kazán bél kell...
    Egyébként külön belet miért nem árulsz?Viszont egy c komplettre beneveznék..
    Fekete gumiréteget kis kézi modellező csiszoló bronzkorongjával gyorsan le lehet kapni,vagy akár a cigiakksi fehér festékét is,viszont nem karcolja a fémet...én utána fúróba befogtam egy műanyag csavarhúzóra tekerve pl.a palástot,az akksit meg direktben,utána 1000-es csiszolópapír,sokkal szebb lesz,mint a gyári ezüst cuccok :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nagynorbi #3636 üzenetére

    :)
    Mókolós típus vagyok,jelen pillanatban mindenképp ez lesz a saját cigim alapja :)
    Mindenképp egy "komolyabb" kinézetű,futurisztikus bláz fog készülni,viszont úgy vagyok vele,hogy nekem megflel a gyári füstképző,DE ennek ellenére egyedi agyat fog kapni,viszont semmiképp nem óhajtom az 510-es kötöttséget,sem az eGo palástos patronokat,kicsi akkumulátort akarok(6-800mAh),viszont egy kompakt "viselhető",mármár félig divatkategóriás bagót,reményem szerint vagy sárgaréz,vagy krómozás kivitelben.Ha találok megfelelően kicsi LCD-t vagy ilyesmit,akkor "intelligens" kivitelben,mikrokontrollerrel :) De ez a része egyelőre álom még,össze kell szednem a lehetőségeket.Meghajtani könnyű úgymond,hisz van kis 510 cigicucc panelom,alig félkörömnyi,remek alap úgymond az "alapfunkciókra",varivolt szerintem csak csökkentés alapon van tervben,az áramot megszaggatni nem nagy dolog,nekem különösebben nem kell a TH,viszont pár karcolós ízen szívesen "lágyítanék" sokszor,vagy korrigálnék sűrű lötyi esetén vele.Szerencsére mivel nem kell nagy akksi,így több hely marad beépíteni "mást" a cuccba,az 510-es apa-anya csatlakozó mérete is megspórolásra kerül.
    Kazánbél meg mondjuk kellene olyan 5db első körben,tesztelés céljára persze egy komplett is.Sok keretem még nincs beruházni,a cigi is a jövő zenéje még,a test még csak a fejemben körvonalazódik,bár anyag van,esztergálni tudok kicsit...marni nem,majd kiötlöm,hogy lenne jó a patronrészt bonthatóvá tenni,szándékaim szerint próbálom a menetes megoldásokat kerülni,és valószínűleg az alak sem köralakú lesz,hanem mint az elips,ovális.
    Futurisztikus kivitel,extrém sci-fi kinézet és világítás,hightech megoldások garantált :) Működtetni biztos nem gombbal fogom hagyományosan,de még filózok,milyen szenzorszerű megoldás legyen a kezelőfelülete.Ha lesz bonyolult agy,ahhoz kelleni is fog több gomb is,de semmilyen mozgó alkatrészt nem óhajtok használni alapból,esetleg valamilyen gyűrűs lezárót leszámítva.Magamnak csinálom,van rá idő :)
    Gyári modnak meg úgyis úton már a Tox Cannon :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xero #3638 üzenetére

    A legjobb lenne,ha lenne valami mód elkerülni a kondenzet...minden patronnál,kazánnál szerintem a folyás 80%-a legalább maga a kondenz,az szivárog az 510-es kazánoknál is...
    Ennyiből előny az integrált patron,mert ott a kondenz belül marad,nincs összedugós elem,aminél szivárogjon,mint az 510-nél,ahol eleve elég rövid is a patron.
    Mondjuk én nem értem,miért variálnak ilyen kicsi lyukkal.Sokkal jobb lenne a rendszer,ha minél nagyobb résen távozhatna a gőz,jó példa erre a drippelés,vagy akár csak a kazán "direkt" szívása drip-tip nélkül,ami a lehető legjobb ízt képes adni.És furamód hogy-hogynem,a drippelős kazán falán nincs is kondenz.A patronokban meg mindenféle,KICSI,zegzugos úton jön ki a gőz,persze,hogy kicsapódik a víz belőle,le is hűl.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #3647 üzenetére

    Mit csodálkozol,munkanap volt,aztán hétzáró sörivás a kollégákkal...
    Annak könnyű,akinek a mai nap is hagyományos módon telt...engem pl.épp eléggé bosszant,hogy itt a szombat este,most ebédelek,és még alhatok 1 órával kevesebbet is holmi gyökér óraállítás miatt,ami kábé csak arra jó,hogy bosszantson,mert nyáron éjfél van,mire értelmes hőmérséklet lesz,és lehet aludni...
    Szóval kábé ennyi.Itt meg ne is várj csodát egy eldugott logout topik kapcsán.
    Ecigifórum is pang valamennyire,biztos kint vannak az emberek a jó levegőn :)Amit,hála a vaperkedésnek,sokkal jobban élvezni,mint egy bagós esetén :DD
    durva,amikor 20 év bagó után rájön az ember,hogy a tavasznak,vagy csak szimplán a külvilágnak is van "illata" :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz uniqm1 #3645 üzenetére

    Vegyél fekete zsugorcsövet...minden elektronikai boltban van jellemzően,az is gumiszerű kellemes felület,de az vastagabb,mint a festett,viszont tartósabb is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    http://img818.imageshack.us/img818/3084/imag0228z.jpg :DD
    Nna,csomagom jött...
    Egyébként ma jött meg az eGo-D LED 11$-os akksim is :DDD De azt csak kipróbáltam,működik-e..
    Szóval lehet tobzódni...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xero #3698 üzenetére

    Árban hogy mozog nálatok a Joye lötyi?Egyébként milyen bolt?
    Amúgy az egyszem akksinál elég jól kivárták az 1 hónapot...milyen fura,tényleg tud ide jönni csomag 2hét alatt is :DAzt hiszem,nézelődni fogok az ipsénél még,kínai ár,10 nap alatt,hát egyelőre álmaim netovábbja :) Pedig azt hittem,kamuzik,hogy 2 hét alatt itt lehet a pakk,mondta,hogy németeknek annyi idő alatt szokott megérkezni.
    Vám megúszva,azért egy 30rongyos csomagnál nem utolsó szempont,bár eléggé "gyorsan" is küldték,mert átvételi dátum 18-adika,akkor került feladásra,de nem futár,hanem postás hozta.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz 206 cc #3703 üzenetére

    Szia,igen,ilyen,csak az enyémen a talpán nincsnek lyukak,csak a végén,1100mAh-as,körben 5 LED van,és nem VV-s,de a gomb a ki és bekapcsolást LILA fénnyel jelzi vissza,merülésre,ilyesmire passz,töltésre a ledsor bekapcsolva van,gondolom jelzi is egyúttal,hol tart, és a gomb is világít lilán.Merülni még nem merült annyit,hogy a töltő beinduljon róla,lehet így jelzi a feltöltöttséget.11$ volt ingyenes szállítással(10.62$ vagyis),de mostmár 14-15$ körül láttam a health007-en,ahonnan van.
    Ennyit a hülyének is,ahogy mondani szokás :)
    Igen,amúgy tényleg eGo-D akart volna lenni,de ezen a néven nem nagyon találni,gondolom nem tudtak mellé mit kitalálni,így nem lett "igazi" szett egyelőre,az akksit külön külfölfön eGo LED néven leltem fel én is,gondolom a félreértések elkerülése végett,hisz nincs "D" kazán vagy patron.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz DaviD202 #3701 üzenetére

    http://www.gotvapes.com/index.php?main_page=product_info&products_id=688
    Neve van több is,gyárilag GS-SUB lenne,de mint a Halmizer,erre is aggattak már mindenfélét...

    Egyébként valóban,ez egy OLED kijelzős Lava-szerűség,csak ebben van dátum/idő,slukkszámláló és akksitöltöttség-kijelző is,mellé méri a 2 bagózás közötti időt is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz logarithm #3711 üzenetére

    Nekem még a legelső 2.5 hónaposnak is kutya baja...
    Levezetőszálat kell max csereberélni,én a gyárit alapból dobom a kukába...átlagos szál,1mm-es duplán,és jó lesz mindenféle lötyire szinte.
    Takarítani nem nehéz,szipka,dugó ki,majd akksira teker,az akksi kapcsolós részét(NEM a házát,mert külömben szétránthatod és pápá...) fogva a tartályrész lehút a kazánról,elég könnyen szétjn,feszigetni nem szabad.
    Ha a tartály lent van,akkor pici csavarhúzóval meg kell billenteni oldalra,hogy megdőljön,akkor már könnyű kikapni,gumira vigyázni a tövén.
    Ennyi.-ha nincs szálad,akkor finoman bánj a tüskével,könnyű elhagyni belőlemkicsúszhat mosás alatt,stb...
    De mindenképp amint teheted,rendelj üvegszálat...nem drága és ez használódik el a patronban+a gyári sem fenomenális.Ha a szétkapás megvan,mikróban melegíts vizet,majd a forró vízbe(50 foknál ne nagyon legyen több,mondjuk 1 deci víz és fél perc mikró elég),hagyd benne ázni kicsit,mozgasd az edényt,markáns íznél,égésnél tovább,löttycserekor,stb.elég pár perc.
    ezután vedd ki a vízből,a ház,gumidugó mehet száradni,a tüskét óvatosan tedd egy papírzsepire,hogy az üvegszálból kijöjjön a víz,majd a többi mellé száradni...víz nem maradhat semmiben sem,kárt végüis nem okoz,de a vizes levezetőszál,kazán elrontja az ízt,alig füstöl,stb,és nyűgösebb küzdeni vele,mint ha időben meg van minden szárítva.
    Kazán:a vízből kivéve papírzsepire,gyengén megtörölget,hogy kívülről ne legyen vizes,majd talppal lefelé az izzószál felől belefúj,hogy ne maradjon akksiba folyható víz.
    Ha ez megvan,így félszárazan fel kell tekerni az akksira csak magát a kazánrészt.
    Ezután jön a kiégetés.Nyomni kell neki a gombot az akksi tiltásáig,majd 2-3mp múlva újra meg újra.Először sisteregni fog a víztől,majd elkezd gőzölögni egyre jobban,megjön a "szaga" is...ez nem is baj!.A gombnyomást folytatni kell addig,amíg a szál el nem kezd izzani.Ahogy egyre jobban izzik,egyre kevésbé fog füstölni,szaga lenni,sisteregni,a gombot elengedve lehűléskor látható,hogy elkezd az üvegszál a fűtőszál alatt kifehéredni...addig kell égetni,amíg már nincs szaga,a szál pedig szép fehér lesz,az izzószál szépen világospirosan izzik.Kész is.Gomb elenged,kis hűlés után letekerhető az akksiról,és szépen összepakolható a többi darabjával,amint megszáradtak.

    Tartós patron,nem lesz bajod vele...egyik kedvencem nekem is.Használni addig érdemes,amíg megy,ha megégne a tüskében a szál,akkor azt érdemes cserélni,esetleg visszavágni,ha elég hosszú még,mást nem kell csinálni.Ha nem használod több napig,inkább ürítsd ki és tisztítsd ki,úgy tedd el...egészen a fűtőszál elpattanásáig remekül fog szolgálni,ha karban van tartva és jól áll a tüskében a levezetőszál,ha 1 fajta anyagot szívsz,figyelsz,hogy ne égjen meg(túl hosszú izzítás,kiürülő tartály,túl gyenge szívás),akkor akár elég 2 hetente takarítani,ha napi egyszer töltöd.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Én is... ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Jobbnak jobb,ez tény.Csak sajna másabb is,ez a nehéz a teljes abbahagyással.
    Én is analógozok néha még,egyszerűen sör,kávé mellé kell,utcán dettó,ha ideges vagyok,nem nyugtat le az elektromos...vagyis a pszichika erős 15év bagó után.A nikotint tökéletesen pótolja viszont,ha nem a fentebbi dolgok vannak épp,tökéletesen kiváltja a cigit.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wwenigma #3848 üzenetére

    Fejlődés az EO-tól,mert ők pofátlanul a régi BUD-ot merték reklámozni 2.0-nak,közben se töltőcsőr,se a kék dugó nem volt,a szipka is csak rátolós,a 2.0-nál már kis peremmel bepattanós van...
    Persze attól működtek azok is,a legöregebbem 3 hónapos :) Kutya baja,csak már kicsit karcos kívülről a sok palást le-feltekerés miatt,nomeg a kerámiacsésze már sárga foltos,mert nem jön le tisztításkor sem :DDD De ennyi baja legyen,hetente van égetve,még mindig pöpecül kifehéredik a szál is a fűtőszál alatt,nem rojtolózott,pattogott meg,a levezetőszálat meg 2hetente átlag cserélem,közben,ha kell,le-levágom az égett véget,remekül megy,naponta van ürítve 3 hónapja,és BÍRJA.Mindezt egy 750ft-os patrontól,több,mint tökély,nincs más patron,amiben így meg lehetne bízni.
    Egyébként én most rendeltem az ecigi.shop.hu-tól hardvert,gyorsak(ma jött a csomag,hétfőn rendeltem),rendes csomagolás,stb,minden rendben volt náluk is.Eredeti Joye Camel beszerzési forrásom amúgy a shop,Joye lötyik csak ott vannak,még a papírdobozon se volt a legkisebb gyűrés sem.Ok,persze 3000 a 30milis lötyi,de eléggé kuriózum is,nem házi kutyulás.Meg is látszik rajta(profi flakon,profi címke,még külön zsugorfólia a papírplombával lezárt papírdobozon belül,stb),egyik kedvencem a Joye Camel,azt teszik a gyárilag töltött integrált Camel patronokba is,amit jellemzően eGo szett mellé adnak,én is ahhoz kaptam,úgy szerettem meg az ízt.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #3853 üzenetére

    http://www.youtube.com/watch?v=YqTVFq6rN2c&feature=player_embedded
    Tehát NE agyalj rajta...én ajándékba kaptam egyet egyébként,azóta a kukában landolt jórésze,mert egyszer sem lehet igazán takarítani(gumipasztával ragasztott,stb...),kidobott pénz.
    Vannak utódai,amik érdekesek lehetnek,minimizer,vagy akár a Helix is tekinthető annak,vagy a felsőszálas kerámiák(clearomizer,de szintén nem javaslom...működnek,de macerásak és egyszerűen nem az igazik)
    Igazából,ha jót akarsz,maradj a BUD Sapphire,Helix,kazánok triónál,a többi kísérletezni jó jobbára.
    Ami ér még valamit,az a Rav,Raven,bár nem full problémamentesek,és végülis a Helixre hajaznak,csak kerámiával,ebből az utolsó klón,a Kryptonite is egész jó állítólag,de nehézkes szétkapni,és drága.A minimizer egy egész újkeletű dolog http://vape42.hu/termek/v42_minimizer.html nekem holnap érkezik 2,Blackiex mester videótesztelte,kellemes darabnak tűnik,fém béllel,guszta kivitel,igaz kicsi tartály,DE legalább olcsó is.Láttatlanban sem lesz rosz,én megszavaztam magamnak 2db-ra a keretet.
    Vatelines dual coil rajongóknak esetleg még a DCT tank is lehet jó választás,szintén várok egy kis 3 milist,mert szeretem a dual coilokat,de útálom folyton csepegtetni,viszont cserébe az is 2 rongy,igaz a belevaló patront lehet olyan 500ft körül venni,mert ugye az integráltak nem égethetők ki és nem felújíthatók,viszont moddoló kedvűek ha ráunnak,a tartályt pl.fel tudják használni törött házú Helix átköltöztetésére is,avagy a DCT integrált patron machinálásával,vagy nem lyukas integrált patron használatával szintén lehet moddolgatni...szóval nem kevés pénz,de később sem veszik kárba.

    Az igazat megmondva egyébként az ember a sok keresgélés,vacok helyett talán a legjobban akkor jár,hogy ha már úgy érzi,hogy kell neki a vape,akkor minél hamarabb beruház egy VV mod cuccba,pl.Lavatube,vagy NGP,ami bár nem VariVolt,de ott a kazán bütykölésével jut az ember hasonló eredményre,mert irtó sok pénzt ki lehet szórni az ilyen-olyan patronokra,lötyikre,stb...
    És aztán az ember végülis ugyanoda jut ígyis-úgyis,a legtöbb komoly vaper pár hónapon belül vesz valamilyen modot.Más kérdés,hogy hogyan is jut el addig...jó eséllye egy marék patron,kazán után,aminek a jórésze a pihenődobozban végzi,mert ezért-azért nem az igazi.
    Csakhát az ember vesz 10 ilyen bizbazt,kazánt,és hipphopp ott is egy Lava ára kidobva....
    Éppen ezért job egy vagy 2féle BEVÁLT füstképzőnél maradni,és mellé egy komolyabb akksi,ami gombnyomásra ad mindent,ami kellhet...
    Arról nem is beszélve,hogy a mod készülékek akksija 1000-1500ft mondjuk,és egy eGo akksi pedig kerül ugye 3500-5500forintba.
    Szóval aki vesz modot,azt utána sokkal olcsóbban fogja tudni fenntartani,és úgy már,a potyapatronokkal együtt nem is olyan vészes a dolog,ráadásul ugye már a tartalékakksik vásárlásakor jelentkezik ez,egyáltalán nem mindegy hosszabb távon,hogy pl.egy év alatt az ember vesz mondjuk 4db eGo akksit(2 alapszett+2 további fél év múlva,mert öregszenek az elsők),vagy vesz pl.egy Lavatube-ot,ami 2 akkksival ugyanúgy 20 rongy körül van,mint a 4db átlagos 1100-as eGo.És még pluszban jóval többet is tud,ugye.
    És nem mindegy,hogy aztán egy ezresért lehet venni hozzá másik akksit.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Csabi42 #3869 üzenetére

    BUD Sapphire,Helix ami ajánlható,kazánból szinte mind tűrhető,de drágák,nekem nem is jöttek be.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kígyó #3872 üzenetére

    Dehogy felejtősek,én is LR Helix-el és BUD-dal használok stabilizált akkut,teljesen hozza,amit kell,mint kábé egy normál a feltöltött stabilizálatlan akkun,CSAK itt végig egyenletes a teljesítmény...
    T3 tényleg jó,de sajna szeret szivárogni a patron-kazán találkozásánál,hiába nem folyna,de a kondenz kicsapódik használatkor,és ha nedves lesz...szóval törölgetni kell.Nomeg a tartály rém kicsi,és a kazán ugye "pazarló" egy BUD-hoz képest,ez tapasztalat.

    Ego-C-vel nekem az a bajom,hogy egy rémgagyicucc a bele,és annál kényesebb kütyüt se láttam még,pár mili üvegszálon a fűtőszál és ennyi,semmi puffer,2 gyengébb szívás és meg is égett,két erősebb és folyik,teljesen szeszélyes.Plusz bele a kazán egy patron ára majdnem,5-600ft,közben egy egész BUD,ami 100* jobb,750.És a BUD tartós,a legöregebbem 3 hónap fölötti már,és még mindig remek,azt hordom melóba,nincs kímélve...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kígyó #3880 üzenetére

    Rav,Ravensem rossz...de nem az igazi és sokba kerül,nem kiforrott konstrukció,szeret folyni,a Rav szétszedhető,de ez is a veszte,mert hamar szétesős lesz,a Raven meg nem igazán szétszedhető,szintén nem jó.Ráadásul körülményes fecskendős töltés,és ha nem dugod be a töltőnyílást,folyik,de ha bedugod is,szörcsög,mert a kondenz kicsapódik és visszafolyik a közepébe...
    Szóval inkább ne gondolkozz olyanban,sznoboknak,ritkán cigizőknek jó lehet,ráadásul nehezen indul be a TH,íz,én eltoltam 2 tartály anyagot a Ravenből,mire kezdett észhez térni.
    Szóval mégha könnyű is lenne takarítani,akkor se az igazi napi használatra,ha mondjuk hetente tisztogatnád(7 töltés pl.nálam),de abból 2 nap olyan semmilyen,az uccó 2 nap meg égettes íz...
    Szóval annyi pénzért van jobb is,2db BUD-ot vagy 1 Helixet adnak érte,mindkettővel jól el lehet lenni,és produktívak rögtön,a Helix remek patron,ha nem fogsz ki hamar repedőset...

    Lötyik:Desert Ship és Camel fanatikus vagyok :) Napi üzemanyag minden gyártmányban,a legjobban ezekből a Joye-féle Camel(ecigi.shop.hu) és a Hangsen Desert Ship(ecigionline.,com magyar bolt) jön be.
    A többi dohányíz nálam felejtős.....
    További kedvencek:Laca-féle(eliquid.hu) mogyoró,epres vattacukor,T Real Coffee,eper,ecigionline-s Hangsen Melon(sárgadinnye),TPA aromás házilag kevert Jamaicai Rum megbolondítva pár csepp Barna cukor extra aromával,evapor.hu féle feketeribizli,áfonya.

    Általam NAGYON nem javasolt az édes cseresznye és a különféle cherry-s lötyik(igazi műanyag cseresznyeíz,vicc,mit csúfolnak annak,mint valami meggyízű 79ft/2L üdítő,bármilyet próbáltam is,a patronból se jön ki),whiskey,papaya,barackok(szintén műízű amit próbáltam mind)mentol(bár ízlés kérdése,amit próbáltam,olyan ízű volt,mintha mentolos cigi füstszűrőjét szívnám,vacak műíz a mentol mellé),kábé hirtelen ennyi a csalódós íz,a többit betudom az ízlésnek inkább.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #3900 üzenetére

    Szerintem nem gond szétkapni,és az elektronikák egyforma méretűek,kompatíbilisek.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák