Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #3439 üzenetére

    Az Hangsen minden tudomásom szerint,itthon máshol nem tudok olyat...én is várom,ígérgetett az EO,sehol semmi 2 hónapja.De mivel külföldön már van,gondolom idővel ide is elér a cucc.Jó hír,hogy mostmár lehet kapni Hangsen aromákat,én rendeltem lötyit is,aromát is,de amíg nincs itt,nem nyilatkoznék,mit-hogy-hogyan.Ha jól alakul,akkor sikerül kiküszöbölni ezt az EO-s helyzetet,remek bolt,stb,de erre alapozni így nem lehet semmit.
    Persze benne van,hogy a külföldről rendelt 50 mili nem ilyen lesz.Vagyhogy az aroma lesz mmásmilyen.Ha itt lesz,kiderül,még a 6mg-osból van olyan 15milim,össze tudom majd hasonlítani...persze ha valami csoda fojtán kap az EO árut,persze rendelek nyilván onnan is.Jól keresztbetett ez a qva 4 napos ünnep,mert péntekre lenne itt az aroma is és a lötyi is,nem is 1 helyről várok csomagot(angol shopok),de így marad a jövő hét.Pedig beleéltem magam,de elfelejtettem az ünnepet.
    Sebaj,a Joye-változatból van bőven,elleszek valahogy :)
    Neked meg addigis türelem,amint tudok infót,írom úgyis,abszolúte DS fan vagyok :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák