Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #3853 üzenetére

    http://www.youtube.com/watch?v=YqTVFq6rN2c&feature=player_embedded
    Tehát NE agyalj rajta...én ajándékba kaptam egyet egyébként,azóta a kukában landolt jórésze,mert egyszer sem lehet igazán takarítani(gumipasztával ragasztott,stb...),kidobott pénz.
    Vannak utódai,amik érdekesek lehetnek,minimizer,vagy akár a Helix is tekinthető annak,vagy a felsőszálas kerámiák(clearomizer,de szintén nem javaslom...működnek,de macerásak és egyszerűen nem az igazik)
    Igazából,ha jót akarsz,maradj a BUD Sapphire,Helix,kazánok triónál,a többi kísérletezni jó jobbára.
    Ami ér még valamit,az a Rav,Raven,bár nem full problémamentesek,és végülis a Helixre hajaznak,csak kerámiával,ebből az utolsó klón,a Kryptonite is egész jó állítólag,de nehézkes szétkapni,és drága.A minimizer egy egész újkeletű dolog http://vape42.hu/termek/v42_minimizer.html nekem holnap érkezik 2,Blackiex mester videótesztelte,kellemes darabnak tűnik,fém béllel,guszta kivitel,igaz kicsi tartály,DE legalább olcsó is.Láttatlanban sem lesz rosz,én megszavaztam magamnak 2db-ra a keretet.
    Vatelines dual coil rajongóknak esetleg még a DCT tank is lehet jó választás,szintén várok egy kis 3 milist,mert szeretem a dual coilokat,de útálom folyton csepegtetni,viszont cserébe az is 2 rongy,igaz a belevaló patront lehet olyan 500ft körül venni,mert ugye az integráltak nem égethetők ki és nem felújíthatók,viszont moddoló kedvűek ha ráunnak,a tartályt pl.fel tudják használni törött házú Helix átköltöztetésére is,avagy a DCT integrált patron machinálásával,vagy nem lyukas integrált patron használatával szintén lehet moddolgatni...szóval nem kevés pénz,de később sem veszik kárba.

    Az igazat megmondva egyébként az ember a sok keresgélés,vacok helyett talán a legjobban akkor jár,hogy ha már úgy érzi,hogy kell neki a vape,akkor minél hamarabb beruház egy VV mod cuccba,pl.Lavatube,vagy NGP,ami bár nem VariVolt,de ott a kazán bütykölésével jut az ember hasonló eredményre,mert irtó sok pénzt ki lehet szórni az ilyen-olyan patronokra,lötyikre,stb...
    És aztán az ember végülis ugyanoda jut ígyis-úgyis,a legtöbb komoly vaper pár hónapon belül vesz valamilyen modot.Más kérdés,hogy hogyan is jut el addig...jó eséllye egy marék patron,kazán után,aminek a jórésze a pihenődobozban végzi,mert ezért-azért nem az igazi.
    Csakhát az ember vesz 10 ilyen bizbazt,kazánt,és hipphopp ott is egy Lava ára kidobva....
    Éppen ezért job egy vagy 2féle BEVÁLT füstképzőnél maradni,és mellé egy komolyabb akksi,ami gombnyomásra ad mindent,ami kellhet...
    Arról nem is beszélve,hogy a mod készülékek akksija 1000-1500ft mondjuk,és egy eGo akksi pedig kerül ugye 3500-5500forintba.
    Szóval aki vesz modot,azt utána sokkal olcsóbban fogja tudni fenntartani,és úgy már,a potyapatronokkal együtt nem is olyan vészes a dolog,ráadásul ugye már a tartalékakksik vásárlásakor jelentkezik ez,egyáltalán nem mindegy hosszabb távon,hogy pl.egy év alatt az ember vesz mondjuk 4db eGo akksit(2 alapszett+2 további fél év múlva,mert öregszenek az elsők),vagy vesz pl.egy Lavatube-ot,ami 2 akkksival ugyanúgy 20 rongy körül van,mint a 4db átlagos 1100-as eGo.És még pluszban jóval többet is tud,ugye.
    És nem mindegy,hogy aztán egy ezresért lehet venni hozzá másik akksit.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák