Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #3620 üzenetére

    Ebben poén,hogy meg vagy említve te is,tes :DDD

    Én egyébként átgondoltam,milyen modot fogok csinálni...ego-c alap lesz,tuti.Ha kedvem lesz,még csinálhatok a kazán helyére 510 csatis adaptert,de egy kifejezetten utcai,stb.modot fogok faragni,ami nem lesz nagyobb,mintha ego akksi lenne.
    Viszont az ego-c kazán nagy előnye,hogy olcsó,könnyen cserélhető,a modból meg lehet spórolni vele a nyűgös részeket,ami eddig mindegyiken megvan ugye,az 510-es kiálló csati...
    Én viszont egy kész cigitestet fogok csinálni,aminek a része lesz minden,és alapból nem széttekerhető,stb,viszont az ego-c+a patronja használatával lényegében el is lehet kerülni a "kritikus" részeket,lehet koncentrálni a kialakításra,külsőre,ilyenek.És persze kicsi akksival...nem 18650,1 mili fogyasztáshoz felesleges is.A 900-as akksim 3 naponta! kell tölteni úgy,hogy nem is merül le jelzésig.
    Az is lehet,hogy nem is hengeres akksit,hanem valami kaphatóbb tasakost nézek ki,viszonylag fixen beszerelve,és mini USB-s töltéssel.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák