Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz beg #74164 üzenetére

    Nem követem folyamatosan a topikot, de ahányszor benézek, itt mindig sok USB töltőről van szó (ami persze szakmailag nem töltőáramkör, csak tápegység, de mindenhol így nevezik, most nem is ez a lényeg).

    Tehát levonhatom a tanulságot, hogy az USB töltők az élet központi részét képezik, anélkül vége a létezésünknek. Ugyanakkor engem még szakmailag sem érdekelnek annyira ezek a vackok, mint amennyire elárasztja a témát. Máshol ennél sokkal kevesebbért is külön topikba irányítják az embert. Mondok egy példát:

    https://prohardver.hu/tema/milyen_ssd-t_vegyek_2/friss.html

    Ebben a topikban például simán elhajtanak, ha nem olvasod el az összefoglalót, és az SSD megvásárlása után nem húzol át a következő témába, ami már a boldog (vagy nem) tulajok részére szól. De vannak még hasonlók.

    Ennek analógja lenne, hogy például itt ki lenne írva: USB töltőről nem beszélünk, menj innen máshová [link].

    Természetesen nem akarok itt rendezkedni, annyira nem fontos az egész, nekem sem. Meg nyilván nem is lesz ebből semmi, csak úgy eszembe jutott, ötlet szintjén.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák