Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz havri1 #34399 üzenetére

    Vajon fűtenek egy tehergép rakterében? Mert ha nem, akkor mindegy, hogy nyáron vagy télen utazik az aksid, 10000m-en nincs valami gatyarohasztó meleg... :U

    Sikerült snapupon lecsapnom egy kis kamerára (még mindig megvan a készlet fele, gondolom mert annyira azért nem akciós... de ha azt vesszük, hogy ebayen másfélszer ennyibe van, azért mégis elég jó), jó lesz vele megfigyelni pl. a fűtőfolyosót (valami állat motoszkál bent, lehet csak a macska), illetve a padlást (időnként ott is csörtetés van, nyestet füleltem le legutóbb). Pont jó, mert nem 12V-os, hanem kis feszültségű, szerintem elmegy majd három ceruzaelemről, vagy egy lítiumcelláról (nyilván nem folyamatosan: ha kell, bekapcsolom). Viszont a refresh miatt a terméklap visszaugrott NTSC-re... :((( Gondolom ha ezt fogtam ezt viszem, nem alkuképes, hogy mégis inkább PAL kéne... valaki bepróbálkozott már ilyennel banggoodnál, snapup keretein belül? :) Persze az is lehet, hogy viszi a tévém az NTSC-t is, ki tudja.

    (#34443) pumukli56: a terméklap szerint: Mountable camera (no camera included)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák