Hirdetés

2018. október 21., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-06 18:38:50

IT café

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából. Nem csak eBay-es forrásból.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) valamint reflinkeket tartalmazó külső oldalak (teszt blogok) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Akár külön értesítés nélkül is törlődhetnek. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=

Összefoglaló kinyitása ▼

(#34701) Nerazim válasza XtremLor (#34699) üzenetére

Nerazim
(senior tag)

Ez most akciós?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#34702) Saccco válasza bzoley (#34642) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

#33426 :P ;]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34703) bul07 válasza XtremLor (#34699) üzenetére

bul07
(PH! nagyúr)

És hogy tudnék PayPal-al fizetni? :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A5 (2016) / Small Sun ZY-T08 / Lenovo Z510 / Samsung UE48H6400

(#34704) mimey válasza trebrona (#34694) üzenetére

mimey
(fanatikus tag)

oszy, beg, és nem utolsó sorban trebrona

Nagyon köszönöm a segítségeteket megnyugtattatok! :)
Abszolút igazatok van. Eszembe sem jutott, hogy SJCAM-hez hasonlítsam.
Valószínűleg amit kaptam, ez a Novatek fajta, és abból is a WiFi-s változat, mert bár még nem próbáltam, de valamelyik gombot hosszan nyomva írta ki, hogy felderíti a wifi hálózatot.

(#34693) Furkoo
Esetemben - mint kiderült- igaz, hogy nem a megrendelt motyót kaptam, azonban még örülhetek is, hogy nem azt küldték, mert nem az általam rendelt klónt adták fel, hanem az eredetit.

[ Szerkesztve ]

(#34705) szabacsik válasza elszabi (#34695) üzenetére

szabacsik
(őstag)

Csak okulásképp. Megoldódott. Köszi a limites tippet, valóban k&h-nál úgy volt beállítva, hogy a virtuális napi limitem csak 5000 volt. Valóban tudtam eddig többször vásárolni de azok ilyen kis pár dolcsis vacakok voltak ezzel meg már túlléptem. 1000hála még egyszer :R

/\__Sony Xperia XZ__/\

(#34706) werszomjas

werszomjas
(őstag)

banggodon volt már valakinek garanciás ügyintézés?

tönkre ment egy xiaomi power bankom, idén februárban vettem, talán 1 év gari van rá.

mire lehet tőlük számítani?

üdv

(#34707) XXDaniXX

XXDaniXX
(újonc)

Helló. Banggood-on véletlenül rossz terméket vettem mint amit akartam le is vonta paypal-al kértem is a BG oldalán a refound-ot már "Order Cancelled" a státusza. Van további teendőm? Ilyenkor paypal-ra kerül vissza a pénz vagy a számlára ahonnan levonta a PP ? Valamint mennyi idő kb?

[ Szerkesztve ]

(#34708) Saccco válasza werszomjas (#34706) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

Kb. fél éve küzdök egy mi band garanciáztatásával... Egy hónappal ezelőtt írták, amennyiben nem lesz kész a hó végére, akkor küldenek másikat, most kérdeztem rá, még nincs válasz.

Viszont a döglött h8 mini motorok helyett azonnal küldtek újat.

XXDaniXX:
Nincs, 1-2 nap és számládon a pénz.

[ Szerkesztve ]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34709) trebrona válasza XXDaniXX (#34707) üzenetére

trebrona
(PH! nagyúr)

Számlára megy, kb 3-4 munkanap.

–––Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.––– Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, arra való a fórum! Köszönöm!–––

(#34710) L4mie válasza mimey (#34704) üzenetére

L4mie
(PH! kedvence)

Na akkor megnyugodtam, nem örülnék ha a kedvenc kínai shopom elkezdene aljasodni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#34711) OccsE válasza mimey (#34704) üzenetére

OccsE
(fanatikus tag)

Ez sajnos nem sjcam. A bal oldala alapján lehetne régi sj4000-es de ha wifis lenne (jobb oldala alapján) akkor az új lenne és rá lenne írva hogy sjcam :(

(#34712) Real_Necro

Real_Necro
(PH! kedvence)

GetOne-on nem reagáltak semmit arra, hogy október 28 óta nem kaptam meg a 4. darab MiBand-et. Így nyitottam egy ügyet PayPal-on.

Érdekes, hogy a 4. esetében a Xiaomi-t írja, mint forgalmazót, a másik háromnál 3cmall, azaz aliexpress volt. Azok elég gyorsan meg is jöttek.

Kíváncsi leszek mi lesz.

(#34713) XtremLor válasza Nerazim (#34701) üzenetére

XtremLor
(őstag)

5$ a rendes ara, szoval igen, ugy vagyok vele amit szeretek, hasznalok azt megveszem amint akcio van!
pl poweramp, vagy most nova etc

(#34703) bul07: Koltozz ki nemetbe azoknak elfogadjak! :P

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#34714) Avicularia válasza mimey (#34686) üzenetére

Avicularia
(PH! kedvence)

Nekem van Eken H9-em GB-től és a képeken egyértelműen másik kamera van, nem H9.

(#34715) huliganboy

huliganboy
(őstag)

Noh tegnap megtettem a panaszt a postán. A hölgyike magyarázkodott, hogy lehetett csak kiszakadta az "acskó" és kieset... mondom persze a doboz meg visszazáródott magától...

Nem bíztatott semmivel, mert nem nyomkövetett levél volt, de mikor benyögtem, hogy írja bele a jegyzőkönyvbe, hogy a Nemzeti Fogyasztóvédelmi hatósághoz is bejelentéssel élek, kicsit elcsuklott a hangja..

Szinte 100%-ra tudom, nem lesz belőle semmi, de maga az elv, hogy ilyen megtörténhet számomra nem elfogadható!

>>>>>Peugeot, Citroen kódkiolvasás, hibakód törlés<<<<<

(#34716) ghostie válasza htc07 (#34667) üzenetére

ghostie
(tag)

Nekem a mai napon írtak, hogy visszautalják a LED lámpák árát (egy levelezési kör volt előtte, szintén egy tracking numbert írtak illetve postázási cím egyeztetést kértek).

(#34717) Cathfaern válasza elszabi (#34689) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Mondjuk fura, nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt BG supporttal. Mikor írtam nekik, mindig fél napon belül válaszoltak, és a "várj 10 napot - letelt - kérdezd meg a postán" kört letudva rögtön újraküldték.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#34718) kemcso

kemcso
(Ármester)

Mikor érdemes elkezdeni reklamálni a BG-nél? Nov 11.-i Snap-upból még egy tétel nem érkezett meg, meg azóta is jópár...

(#34719) havri1

havri1
(PH! félisten)

GearBest a PayPalos vitában ezzel a TN-el jött elő: CN14432326826201
Én nem találom sehol sem, még a CHINA Post oldalán sem. Valakinek 5lete?
Érdekes amúgy, ticektre meg azt válaszolták (PayPallal egyidőben), nagyon sajnálják, újraküldik. Ott miért nem említette a TN-t?

[ Szerkesztve ]

havri

(#34720) mimey válasza Avicularia (#34714) üzenetére

mimey
(fanatikus tag)

Köszönöm, hogy ránéztél/ránéztetek.
(#34711) OccsE írta, hogy ez nem is SJCAM, akkor vajon milyen kamerát kaptam?

(#34721) Outlander válasza kemcso (#34718) üzenetére

Outlander
(őstag)

Január 11-el kezdődő hetében már lesz értelme.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#34722) Shrimplandhu

Shrimplandhu
(kvázi-tag)

Megérkezett a kétoldalas Blitzwolf kábel a BG-ról [link]
Kicsit vastagabbra számítottam, de a fehér mérőkészülék ( műterheléssel) korrekt adatokat mért. 2A-es állásban 5.0V feszültség mellett 1.8A-t engedett át. A töltőfej is szinte ennyi ad le (szintén lemérve) tehát a kábel nem "fogott le" belőle.
A microusb része kicsit nehezen jár, szorul. Nem tudom, hogy a kétoldalasság miatti sajátosság-e? Akinek van: szintén kicsit szorul? Remélem ez nem fog gondoz okozni.
Jó vételnek tűnik elsőre.

http://shrimpland.hu/

(#34723) XtremLor válasza havri1 (#34719) üzenetére

XtremLor
(őstag)

Ilyen TN-t generalnak mindenkinek, nekem is akkor kuldtek amikor nyitottam a claim-et.

(#34724) havri1 válasza XtremLor (#34723) üzenetére

havri1
(PH! félisten)

És nálad hogyan zárult a Claim?

havri

(#34725) XtremLor válasza havri1 (#34724) üzenetére

XtremLor
(őstag)

Javamra dontott a pp, visszakaptam a penzt!
KIvartam a 60 napot, uzenet valtasok kozott is par nap szunet, dispute-claim megint csak 1het....
Hosszadalmas volt az tuti, de igy korrekt, nekem az elmult hetekbe 2 csomagom jott GB-rol egyik eu masik CN igy lekopogom, igaz uton van meg 4 masik...

(#34726) oszy válasza mimey (#34720) üzenetére

oszy
(PH! addikt)

Az SJCAM!

ELADÓ: UAG iPhone 6/6S PLUS tok és VADONATÚJ dobozos JBL T280 A fülhallgató ! ! !

(#34727) havri1 válasza ghostie (#34716) üzenetére

havri1
(PH! félisten)

Na ez az, amit én nem szeretnék. Ilyen jó áron nem jutok hozzá szvsz soha többet lámpához, ezért is rendeltem 3-at. Nem az 555 Ft-ra van szükségem, ahenem arra a 3 lámpára, amit ezért az összegért elvileg vettem.

(#34725) XtremLor: Köszi, akkor bizakodok én is. Pon így csináltam. Kivártam a ticketben általuk kért 60 napot. Miután már nem reagáltak ezután, 5 nap múlva indítottam dipute-ot PayPalon. 3 napig semmi reakció, eszkaláltam. És most 5 napra reagált rá a GearBest, ezzel a CN-es TN-el. Hát köszi nekik..
:U

(#34728) Furkoo : Köszi, közben már én is rátaláltam erre az oldalra valahol. Fura, hogy 3 nap alatt ideért eszerint, és átadták vámolásra. Szívem szerint a vámosokat is megkérdezném erről, TN- szerint, mert akkor ők nyúlták le ( valamelyik nyomkövető oldal azzal zárta, hogy átadták vám) :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#34728) L4mie válasza havri1 (#34724) üzenetére

L4mie
(PH! kedvence)

Itt chekkold le:
[link]
nekem itt írt hozzá infókat

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#34729) Teplic

Teplic
(tag)

Na, csak feladták az ingyen rendelt VolksWagen-es virtuális valóság szemüvegem (google cardboard). :)
Itt lehet rendelni, ha van még belőle. [link]

Addig nem akartam közzétenni honnan lehet rendelni, amíg fel nem adják. Zapals-os usb lámpa közzétételéből is tanultam. Igaz, hogy ingyen volt de ment a hiszti. Ezért inkább megvárnám ezeknél a dolgoknál amíg feladják, vagy megérkezik. Aztán persze közzé teszem.

Tegnap pedig megjött az ingyenes "okos" patch kábel kit-em.
[link]
Bár ez elvileg már elfogyott nekik. Gyors volt a szállítás. :C

(#34730) kemcso válasza Shrimplandhu (#34722) üzenetére

kemcso
(Ármester)

Igen, nekem is szorul a microusb része.

(#34721) Outlander :R

(#34731) maestro87 válasza Teplic (#34729) üzenetére

maestro87
(őstag)

Akkor köszönjük szépen a semmit. :R
Ha egyszer ingyen volt, akkor nem mindegy hogy feladják-e vagy sem? :F
Főleg ha szállítási költség sem volt...

madarasz92: Azt látom, de nem éppen Teplic-nek köszönhetően van még készleten.:D Amúgy mitől intelligens az a kábel?

[ Szerkesztve ]

(#34732) madarasz92 válasza maestro87 (#34731) üzenetére

madarasz92
(őstag)

A kábelből még lehet rendelni ;)

(#34733) Teplic válasza maestro87 (#34731) üzenetére

Teplic
(tag)

pont ezt nem értettem én sem a zapals-al kapcsolatban.
hogy ne legyen gond belőle hogy közzéteszem és esetleg nem adják fel rögtön, vagy el sem küldik, akkor ne én legyek a hibás :))
Nem offolok ingyen cuccokkal többet. Még egyszer bocsánat a nagy semmikért! :)

(#34734) Gaborz1 válasza madarasz92 (#34732) üzenetére

Gaborz1
(fanatikus tag)

Ez a kábel mivel tud többet mint egy sima UTP kábel?

OnePlus 6 + Xiaomi MiBand 2

(#34735) Teplic válasza Gaborz1 (#34734) üzenetére

Teplic
(tag)

semmivel. 1,2 métereset küldenek.
2 végén 1-1 optikai szál, ha megvilágítod mondjuk a rendezőn, látod hova van patchelve...
sok értelme nincs. Nem értem miért intelligens.. :) Ugyanolyan sima normál mezei cat5/cat6.

Az ingyenes 911-es porsche modell auto többet ért a 45H1J kóddal. De többet már nem enged rendleni, kód megadása után már nem lehet megadni az adatokat. Ezt sajnos gyorsan elkapkodták.
[link] :(

[ Szerkesztve ]

(#34736) maestro87 válasza Teplic (#34733) üzenetére

maestro87
(őstag)

Pedig most pont emiatt vagy hibás.:)
Találsz valamit ingyen és megtartod magadnak, nem osztod meg másokkal.
Zapals-szal is ugyan mi gond van? Ha kamu, akkor kamu, így jártunk, nem veszített rajta senki semmit (már aki csak az ingyenes lámpát rendelte tőlük). Azt a pár off hozzászólást meg ki lehet bírni ami ilyenkor születik.
Úgyhogy máskor ne tartsd magadba az ilyeneket, a szemüveget meg akkor kérem szépen. :D

Amúgy kábelből rendeltem, köszi! :R Kettőt is lehet vajon jó magyar szokás szerint? :DDD

dugesz77: Ez nem optikai szerintem, csak olyasmi mint a világító USB kábel csak nem olyan látványos (Teplic leírta) és az a lényege, hogy ingyen van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34737) dugesz77 válasza Teplic (#34729) üzenetére

dugesz77
(őstag)

Én sem értem igazából a kábel lényegét. Oké optikai kábelt alakít cat kábelé. De jóval drágább az optikai kábel mint egy cat-5 mondjuk. És ha jó kábelt veszel azzal sem gond 50m-ig az adatátvitel.

[ Szerkesztve ]

(#34738) ghostie válasza havri1 (#34727) üzenetére

ghostie
(tag)

Én 1296Ft - a pontokért 195Ft = 1101Ft-ot fizettem a három darabért (november 20-i rendelés), de igen, most valóban drágább lenne újra megvenni.

(#34739) Teplic válasza maestro87 (#34736) üzenetére

Teplic
(tag)

jó, akkor akit érdekel ingyen .de vagy .at domain, az tud regisztrálni itt: [link]

A regisztráció 1 évig érvényes. Tesztelve, működik. 20Gb tárhelyet is kapsz + mysql, php futtatási lehetőség ,stb.

(#34740) zsiz válasza Teplic (#34735) üzenetére

zsiz
(senior tag)

ezt a kódot honnan lehetett szerezni a Porsche-hoz?

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1

(#34741) havri1 válasza ghostie (#34738) üzenetére

havri1
(PH! félisten)

Valami brutál akció volt akkor amikor én vettem (meg még páran innen!).

[ Szerkesztve ]

havri

(#34742) coolicool_hu válasza oszy (#34726) üzenetére

coolicool_hu
(lelkes újonc)

Szerinem a WIFI-s eredeti SJCAM így nézz ki, azon már a márkajelzés is rajta van.

Tehát az nem tűnik SJCAM-nak ha valóban wifi képes.

>> https://www.facebook.com/tesztelekblog

(#34743) dajkapeter válasza Teplic (#34739) üzenetére

dajkapeter
(senior tag)

Ha már off topic akkor tehetted volna off topic-ba... Túl sok köze nincs az eby-es kütyükhöz. Konkrétan semmi! :D Mintha csavarhúzós topikban körtéről beszélgetnél... ;)

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#34744) zsiz válasza dajkapeter (#34743) üzenetére

zsiz
(senior tag)

egyszer leszidjátok szegényt mert nem teszi be az ingyen cuccot, aztán meg azért is mert igen :D mondjuk tény hogy a topikhoz nincs köze, de: [link] ingyen még a pofon is jó :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1

(#34745) maestro87 válasza Teplic (#34735) üzenetére

maestro87
(őstag)

Ezt most nem teljesen értem. Komolyan valódi (nem játék modell) Porsche autót osztogattak ingyen a kód megadása után? :U Mellesleg nem látom hol lehetett volna leadni a megrendelést. :( Én autó online rendelést is először az emag-on láttam először BF-en.

(#34746) havri1 válasza coolicool_hu (#34742) üzenetére

havri1
(PH! félisten)

A 4000+ WIFI így néz ki ( tokkal, kivéve nem lett lefotózva), tegnap érkezett egy:

[link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#34747) jerry311 válasza maestro87 (#34745) üzenetére

jerry311
(PH! nagyúr)

Sőt, ha vitted az orvosi igazolást 50 alatti IQ-ról és 3 cm-es péniszről, akkor rögtön kettőt kaptál.

https://www.facebook.com/RailwayRelay/

(#34748) maestro87 válasza jerry311 (#34747) üzenetére

maestro87
(őstag)

Az lehet. :DDD De Teplic attól még ezt írta irónia nélkül. Mondjuk én sem hiszem. :N
Egyébként nem kéne személyeskedni.

[ Szerkesztve ]

(#34749) coolicool_hu válasza havri1 (#34746) üzenetére

coolicool_hu
(lelkes újonc)

Na igen, de ez meg 4000+ wifi nem 4000 wifi

>> https://www.facebook.com/tesztelekblog

(#34750) Gaborz1 válasza maestro87 (#34748) üzenetére

Gaborz1
(fanatikus tag)

Nem azért, de írta, hogy MODELL autó.

OnePlus 6 + Xiaomi MiBand 2

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.