Új hozzászólás Aktív témák

  • dugesz77

    őstag

    válasz Degeczi #134640 üzenetére

    Ilyen ár mellett bele fér egy kis ponttalanság , de a tied túl van azon a határon,inkább az lehet a gond,hogy egy hibásat kaphattál. Meg ügye ezek felületi hőmérsékletet mérnek és nem mag hőmérsékletet. Nálam volt kölcsönbe egy hőkamera azzal elég jól együtt voltak csak olyan 80-100 fok fölött nőt a különbség(most vagy ez csal vagy az fene tudja). Akkor úgy mondanám ha nem hibásat kap belőle valaki akkor egy alap szinthez megfelel ez a kütyü.
    De használom a klímákhoz is ellenőrzésre, hűtőgéphez stb. A felső 100 fok feletti rész annyira nem is érdekes nekem.

    w.miki: Szerencsére ez a fajta tud folyamatos mérést végezni ha nyomva tartod a gombot. Becsukott ablaknál ilyen időben is szépen mutatja az akár 1-2 fokos különbséget az ablaknyílásnál végigvezetve (nálam 6 fokot is mutatott a saroknál ott a gumi meg volt gyűrődve ami nem látszódott). Én vettem D profilos tesa tömítőt azzal oldottam meg a másik ablaknál meg elég volt a zsanéron állítanom. De ismerős is kölcsönkérte ő meg a hőhidakat nézte vele a házán azt is szépen kimutatja(később hőkamerával is megnéztük neki és nem mutatott rosszat a kézi hőmérő)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák