Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz gilfoyle #11894 üzenetére

    OLvasgatva a hozzászólásokat...(abszolut nem vagyok profi a külföldi rendelésekben,,inkább a szerencsémen múlnak a dolgok) kezd körvonalazódni egy olyan,,,hogy lehet hogy nem is a hajós,repülős, "kínai út" tart sokáig sokszor,,hanem az itthoni posta szívatja az embereket?
    Sokszor olvasom hogy ilyen rossz a település posta/postás szempontjából, meg olyan rosz...
    Én tegnap úgy kaptam meg 4 csomagomat, hogy a postás, a közértnél látta meg az autómat, és oda hozta be utánam, mert előtte épp nem talált otthon...
    MOndtam is neki, hogy hatalmas Respect....
    Szóval lehet, hogy nekem azért érnek ilyen hamar ide a csomagjaim? :U :F
    Nem tudom,,(meg nem is örök érvényű igazságot akartam minden helyzetre ráhúzni) csak találgatok,,, :U
    Egy csomagom van ami pont fontos lenne és a legrégebben rendelt, már említett iphone kijelző havernak,,,Az az egy csomag az istennek nem akar érkezni,, (dec.5-ös rendelés)...
    Nem túl erős az angolom, és soha nem nyitottam még semmilyen reklamációt,,,így rettegek tőle, hogy más sz@rsága miatt kell elkezdnem,,,mert a lalkiismeret miatt még hatványozottabban szeretnék pontot rakni a végére...remélem nem most kell megtanulnom ezeket a lépéseket...előbb utóbb muszáj lesz, csak most épp nincs hozzá affinitásom... :(

Új hozzászólás Aktív témák