Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyot

    őstag

    válasz zetecR #63027 üzenetére

    Sajnálom, de a magyar nyelv nagyon rossz. Régebben Google fordítás . Ha beszélsz angolul kérlek írj nekem vissza angolul.
    Eloször is azt akarom mondani, hogy az autó még mindig eladó tökéletes állapotban van , nincs karcolás , valós km , nem sérült a motor , nem dohányzik az autóban , magyar dokumentumokat. Megvettem ezt az autót Magyarországról , amikor ott dolgoztam . Vettem velem Nottingham, Anglia volt, élek, és megpróbáltam regisztrálni , de ezt meg kell fizetni egy csomó pénzt. Éppen ezért szeretnék eladni az autót vissza Magyarországon, mert ez sokkal könnyebb , hogy a vevo , mert nem kell külön fizetniük a pénzt a regisztráció. Hallottam ezen a honlapon, az interneten , és azt hiszem, hogy ez az , hogy ez az alkalom , hogy eladja az autót . Az autó itt van velem is, de én is gondoskodik a közlekedési hátsó ingyenesen használ a közlekedési társaság . Az autó még mindig Magyarországon bejegyzett . A hajózási lesz 3-4 nap .
    Köszönöm, és írj nekem vissza, ha érdekel .

    :))

    Dr.Zoo:
    Telószámmal miatt még nem lenne nagy gond szerintem. Inkább a fenti levél :D

    [ Szerkesztve ]

    Má' nem

Új hozzászólás Aktív témák