Új hozzászólás Aktív témák

  • degec

    senior tag

    válasz Balupapa #59347 üzenetére

    ugyanilyenem van! xenonnal pár extrával.. szép az állapota.. így képről..
    kettőstömegűt amit ír itt lentebb fórumtárs az egy dolog..arra lehet vigyázni is.. de ha előtted már nem vigyáztak tök8 ujjat veszől bele majd.., viszont ami zsebbenyúlósabb és komolyabb kiadás az a koromszűrő ,,,annak állapotát vásárlás előtt egy DIAGGAL meg kéne nézni hogy néz ki telítettségi érték stb stb.. hány km van benne ? koromszűrőből nincs utángyártott NORMÁLIS, a gyári meg eszméletlen drága.. erre is lehet vigyázni vezetéstechnikai megoldásokkal!, de mint ahogy előbb írtam ha erre sem vigyáztak sok város.. sok inditás leállítás alapjáraton tuszakolás..kinyírja..(valszeg nem fogjak elmondani) vagy már ki is lehet iktatva.. furó és társaival :D van sok gányolás amit észre sem venni kívülről... !! szerintem kerüld a koromszűrőset nézzél inkább 140 es simát megbízhatót.. 30 le sehol nem jön elő meg az a 30nm sem sok, hogy tépni kéne a hajd miatta ! szerintem !
    ui. siemens adagolóelemek cserélve kábelköteggel együtt ??? hol szakszervizbe? mikor? számlát arról ne mfogol kapni azt szakszervizbe tudjak megmondani csak mikor csináltak stb.megbizhatóan...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák