Új hozzászólás Aktív témák

  • fero02

    veterán

    A tegnapi nap folyamán szedtem ki a záramból (az anyós ülés felőli oldalon) egy beletört olló végét. Tnap előtt este kb egy órát hagyhattam kinnt a sötétben a kocsit (21 és 22 óra között vhogy). Akkor észre sem vettem, csak tnap mikor barátom mondja, h vmi megszúrta. Azt hittem felrobbanok. :W

    Nem egy nagy érték már maga a kocsi sem (1981-es Audi 80 D), de szép állapotú és én is vigyázok rá ahogy csak tudok, viszont nem tudom, h mi az ami kellhetett volna neki a kocsiból. Van benne egy 500 ft értékű kazettás magnó és 2 db papír zsepi volt a konzolon. Ezért feltörni egy autót? Vagy csak a kihívás miatt? Pofám leszakad. :O :o

    Ma mérgemből vettem egy centrál zárat. 8k volt, távirányítós. Ebéd után megyek villamossági boltba és veszek egy mozgásérzékelős fényvetőt is, amit direktbe a bejáróra fogok állítani. Hihetetlen, h 2008 végét írjuk és még mindig tartunk. :W :O :(((

    rob210: Ha sikerül találnod egy ilyen helyet, ahol árulnak, akkor pls gondolj rám is. :R Hasonló cipőben járunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák