Új hozzászólás Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz Szplöttyy #40525 üzenetére

    Roland piroskája?!
    az is egy érdekes story, már vissza van alakítva full gyárira.

    azt neked kell eldönteni hogy mennyire akarod lerakni, én is még 3-4cm-t biztos lejebb raknám valahogy, de már így is koptató problémás kiállni a műhelyből...

    nem azért lenne kevés az egyhárom mert nagy lökösös :-)

    g2 alapvetően két útat járhatsz be külső dizányba (legalább is az én felfogásomba :-)
    egyik a 89 utáni nagy lökösös dizájn:

    másik a 87 (89..) elötti kis lökösös dizájn:

    ezt neked kell tudni hogy melyik hogy szimpi, persze lehet keverni a kettőt, lehet variálni az ajtókkal rácsokkal díszlécekkel, feliratokkal, meg még csilliárd aprósággal, de alapvetően ez a két út van ill egy 3. boiler....

    1,8 8v-re digifantot érdemes venni halandó embernek GTI ként, mert jól fogyaszt (kb pont ugyan úgy vagy jobban eszik mint az 1,3-as), viszont 2-2,5-nél nyugottan elváltogathatsz, 3 fölé pösten se nagyon kell forgatni, főleg hogy alsó ill középső tartományba fickos az a motor, de ha kell azért halad, pont 2x annyi le mint a mostanid, illetve futóműbe villanyba nagyon sok olyan dolog benne van gyárilag ami neked nincs.

    1.3->1,8 már regadó köteles átalakítási engedély, komplett ü.a. rendszer bla bla bla, szerintem nem éri meg.

    de cs-n van egy srác Casper85, 88' 16V look-ja van, amugy 1,3, elég fel van fullozva a kocsija de ő is erősen töri a fejét hogy eladja tán vagy motort cserél...

    8th:csak szurkálodás volt :)

    no igen ez tetszik nekem is hogy alul már tologat, viszont jól megválasztott csigával és jó programmal fent is elég fasza, pl ibizába van össze hasonlítási alapom a sima cupra meg a cupra r közt vas teljesen ugyan az program más, ég is föld a két kocsi... :-)

    viszont azért ha nem hondába /japánba/ gondolkodik az ember, nem olyan rossz az ha forgatni kell azt a szívó motort :-)

    [ Szerkesztve ]

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Új hozzászólás Aktív témák