Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Kiskokó #39166 üzenetére

    Ja csak egy gyerekkel nem tudsz mit csinálni. Neki az egyetlen módja a sírás ha jelezni akar valamit vagy valami nem jó. Nagy szerencséjük van vele mert nem különösebbe egy sírós gyerek. Általában akkor sír ha felzavarja valaki álmából vagy megijed valamitől. Viszont a kedves szomszédok felnőtt emberek és amikor 1órán belül harmadjára mész át, hogy fogják már be végre a pofájukat mert három falon keresztül tv mellett nem tud elaludni a gyerek mert tisztán áthallani, hogy épp miről veszekednek az már azért több mint sok. A gyerekszobát is ezektől a lakás legtávolabbi szobájában helyezték el de így is mindent áthallani mert állandóan úgy ordítanak mint akit ütnek. Csak az egyszerű primitív ember ordít. Ezek mind azok. Az alattuk lévő házaspár magától feljött megkérdezni mikor szokták altatni a gyereket mert a közeljövőben szétverik a konyhát és a fürdőszobát és szólnak a munkásoknak, hogy abban az időben ne zajongjanak semmivel. Ezek meg... Én már rég pofán vertem volna a faszit a "semmi köze hozzá azt csinálok amit akarok" szöveg után. Meg ott a szerencsétlen kutya esete is. Persze, hogy ugat a nyomorult. Napi maximum 2x viszik le de van mikor csak 1x (nem vicc) de akkor sem sétáltatni. Megvárják amíg a nyomorult eb lerak egy téglát és azonnal vonszolják felfelé a lakásba. Azt a kutyát még soha senki nem látta póráz nélkül szaladgálni. Ha a kiscsávó viszi le odaköti a pórázt a lépcső korlátjához és a haverokkal röhög fél órát ha a kiscsaj viszi le az meg áll mint a f@x egy helyben és ezerrel facebook-ozik a telefonján le se szarja, hogy a kutya sétálni mozogni szeretne. Rühellem az ilyen embereket. Nem tudom honnan származik a mondás de tényleg igaz. Ha valakire kíváncsi vagy, hogy milyen ember nézd meg hogyan bánik az állatokkal. Fél lépcsőház utálja őket mert nem 1x beleszart bele húgyozott a kutya a liftbe, a közös költséget nem fizetik, ha ők a sorosak a lépcsőház takarításban inkább elmennek otthonról csak ne nekik kelljen megcsinálni, a hülye gyerekeik meg a haverjaik összefirkálják a liftet a korlátot és a postaládákat. Kretén csöves banda. Szerintem a lakáshitelüket sem fizetik rendesen úgyhogy reméljük a bank hamarosan kipenderíti őket onnan. Komolyan mondom fehér létükre úgy élnek mint a legrosszabb "fészekrakós cigányok" az avason. Borzasztó.

    Én panelban nőttem fel. Mindig fejhallgatóval hallgattam zenét ha meg mtv, viva stb zenetévét bámultam leckeírás helyett közben sosem bömböltettem. Így kertes házban megesik, hogy elgurul a gyógyszer de azzal viszont senkit sem zavarok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák