Új hozzászólás Aktív témák

  • Z0mbi

    senior tag

    Yo,

    A4 avant 2.0TDI B8 (2008-2009 es lenne az igazi ami az arat illeti) Nos ezt szeretnem. Esetleg vannak tippek hogy mire figyeljek oda ennel a modellnel? (azon kivul hogy jo legyen :D)
    Eddig V50 en gondolkodtam de latvan a ket autot, azert az audi nekem minosegibbnek tunik...
    A felszerelest tekintve nem tudom mit kell nezzek a lenyeg amiert olni tudnek az a LED es fenyszorok es az elso spoiler ami igy nez ki pontosan: (konkretan pont ilyet keresek raadasul feketet ;) )

    Tulvagyok par hasznaltauto vasarlason, nem a gumi rugdoso tipus vagyok... Viszont soha nem volt dizelem. (mivel evi ~30 -40 et megyek igy gondoltam jobban jarnek egy ilyennel mint egy azonos aru 1.8TFSI vel)

    Bar osztok szorzok es az 1.8 ra a spritmonitor.de ~8-9 et mond /100 a 2.0 tDI meg 6.5. Ez igy egy evbe 150 ropi kulonbseg lenne ha csak az uzemanyagot nezem. Mint latjatok azert meg orlodok rendesen a dizel es benzin kozott. Valamiert szeretnem azt hinni hogy hosszutavon a dizellel jobban jarok szervizelesi koltseget is beleszamitva.

    Koszi

Új hozzászólás Aktív témák