Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz #94529552 #5597 üzenetére

    Az itt "ajánlott" "Tangled" BD25 3D verziót (is) megnéztem a napokban és azt kell mondjam, mocskosul jó a 3D-je a 910V-nek. A felbontásnál nem érzékeltem semmit a felezésből, "macskalépcsővel" sem találkoztam. A tér minden irányban nagy, kiterjedt, szellemkép nuku, ergo csak szépeket tudok mondani róla. Biztosan bele lehetne kötni, de az nem én vagyok. :)

    Frozen 3D1080p SBS alig rosszabb. Lépcsőzetesség csak igen odafigyelve és nagyon ritkán látható, egészen minimális mértékben, de térben és egyebekben szinte olyan, mint egy BD25.
    Aktív 3D-hez képest amúgy is egy álom... :)

    És persze távollátó szemüvegben is néztem, nehogy kimaradjon valami ami hiba és nem veszem észre.

    (#5599) OPiiPO: Valóban nem vagyunk egyformák.
    Én inkább hivatkoznék egy 4K-s természetfilmre, vagy mondjuk a "Samsara"-ra (BD50-ben), mint egy ilyen semmitmondó alkotásra. Sokkal többet ad képileg és sokkal jobban le lehet mérni a képességét, mint egy ilyen CGI-vel teletűzdelt "alkotással".

    Szóval, szerintem, ha már demózunk, akkor ne "AC-DC"-vel demózzunk, hanem mondjuk "Vivaldival"... és ne mondd hogy az más...mert nem más.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák