Új hozzászólás Aktív témák

  • olajbogyo

    aktív tag

    válasz TV Béla #19750 üzenetére

    Szia!

    Nekem van egy Tamron di vc usd 70-300-am kb két hónappal ezelőtt vettem. Én is sokat vacilláltam rajta, nekem is itt ajánlották ezt az obit, és el kell mondjam neked, hogy egy szuper cuccos az már biztos :K A stabi hangja nem vészes, amikor félig lenyomod az expo gombot valóban hallható egy elsőre furcsának tűnő krrrrcs...hang, de hidd el tényleg nem gáz,(első hallatra sem f..tam magam össze ijedtemben) viszont a keresőben a hanggal egy időben kimerevedik a téma, de valami eszméletlen sokáig meg is tartja azt. A "krrrrcs" hang nagyon rövid ideig tart kb fél mp, utána még újból nem fókuszálsz nem hallhatod. Nem nagyon tűnt még fel eddig senkinek sem, hogy furcsa hangja lenne. Számomra egy csúcs objektív, meg is jegyeztem itt anno amikor vettem, hogy vajon milyen lehet egy 6 százezres obi....A nikon 55-300 tól sokkalta jobb, az ehhez képest csiga lassúsággal fókuszál, talán a nikon 70-300 ami ilyen szinten muzsikál, de az majd 40-50-el többe is kerül. A kapcsolóiról pedig annyi marhaságot írnak, hogy az már agyrém. Ha az én péklapát kezeimmel, még egyszer sem sikeredett a "véletlen" átkapcs, akkor hacsak nem te vagy Nyikolaj Szergejevics Valujev....akkor nem lesz vele gondod.

    Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

Új hozzászólás Aktív témák