Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    Üdv, a kérdésem némileg off, de nem találtam jobb témát, ha mégis van akkor szívesen veszem az átirányítást.

    Olvastam valahol, hogy a perc és másodperc alapú számlázás között árban ~25% különbség van. Egyrészt ennek a nagyjából vett kiszámítási módja érdekelne, ha valaki olvasott már róla.

    A másik, ugyanez a kérdés kapcsolási díjas és a nélküli csomagnál, eltérő percdíj mellett. Egész konkrétan: "A csomag" kapcsolási díj nélkül és 11 forintos percdíjjal, vagy "B csomag" 10 forintos kapcsolási díjjal és 6 forintos percdíjjal éri meg jobban?

    Odáig én is eljutottam, hogy 1 percig az A csomag, 1 és 2 perc között egyforma, 2 perc felett, pedig a B csomag kedvezőbb, de saját híváslistából készített statisztika híján, hogy lehet megmondani, hogy egy magánember 2 percnél rövidebb vagy hosszabb hívásokat bonyolít átlagban? Nincs erre is valami általános okosság?

    Illetve a kapcsolási díjat hogy kell pontosan érteni? Ha pl. foglaltat kapok, nem elérhetőt, vagy bevált hangpostára, netán fax-ot hívok fel akkor is felszámolják?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák