Új hozzászólás Aktív témák

  • Matska

    senior tag

    válasz ΞΔGLΞ #71856 üzenetére

    Szia.

    Ott voltam, amikor rokon kihozta szalonból az autót, szóval ismerem az előéletét. Kaposvárra járt be dolgozni vele (oda-vissza 35km), meg nyaralások, síelések, kirándulások. Pár éve nyugdíjba ment, azóta sokat állt, heti 1 bevásárlás, meg évente néhány síelés, nyaralás, kirándulás, így jött ki a 141.000, nagy része országúton.
    Egy hibája van, hogy dohányzott benne, de nem zavar, mert én is dohányzok (bár nem autóban).
    Futóműre sosem panaszkodott és nem hallani/érezni semmi rendellenességet. A vezető oldali ajtóval küzdött sokáig, mert a központi zár azt nem zárta, ezen kívül 2 hetesen egy kamion ráhúzta a kormányt amikor előzte volna, rokon fékezett, akkor a lökhárítót kellett cserélni, valamint 3 éve elkapott parkoláskor egy villanyoszlopot, akkor jobb hátsó ajtó csere. Most egy 2 éves benzines Mazda 6-ra váltott.
    A Laguna euro4-es. Én munkába járok vele faluból városba, oda-vissza 30 km, ebből 20 országút, valamint az összes rokon 2-300km-re lakik, hozzájuk 1-2 havonta egy túra, meg évi 2-3 külföldi nyaralás/síelés.

    https://www.flickr.com/photos/146088520@N03/

Új hozzászólás Aktív témák