Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    Hosszabb távon melyik a jobb?
    Különböző benzineket próbáltam a nyáron. (3000km) Elég vegyes a tapasztalat.
    - OMW 100-as koránt sem jobb annyival, mint az ára indokolná. Fogyasztás nem csökkent, különösebben nem érezni a dinamikát se.
    - Legtöbbet sima 95-ös benzinnel használtam az autót. Abból sem szereti nagyon az omw.t, hosszú távon teli tankkal számolva abból többet eszik, mint az Agip 95 vagy a Lukoil 95-ből.
    - Az Mol/Agip 98-as benzinjével szebb a hangja és jobban megy érzésre, mint az omw 100-al
    - Ha a sima 95-öst keverem etanollal, azzal is szebb a hangja és érzésre jobban is húz alacsonyabb fordulatszámon. Csak most gyakorlatilag annyi az ára mint a benzinnek...
    - Amikor anno 440 volt a benzin akkor szinte tiszta etanollal is mentem vele, 40l benzin/10l e86 arányban, vagy még kevesebb benzinnel. Érezhetően nem volt gyengébb, mint 95-ös benzinnel. Elvileg az etanol veszélyes, mert megeszi a gumi csöveket stb. Eddig semmi probléma. 11 éves a gép, 4 éve kap etanolt is nyaranta. Igaz, nem is áll benne a cucc, mert nyaralások alatt 1 hét alatt elfogy.
    - Több ismerős is emlegeti a spuri adalékot. Ezt még nem próbáltam. Láttam itt is használjátok páran. Megéri?

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák